ifşaların amacı nedir?

Ciddi bir sorudur, ironi falan içermez. Neden ifşa yapıyor millet? Diğer duyuruculardan olumlu-olumsuz yorumlar almak için mi yoksa geyik ortamı oluşturmak için mi? veyahut başka bir sebepten dolayı mı?

fuck buddy bulmak için.

  • aeroflot  (31.12.14 14:41:08)
geyik ve birkaç yorum duymak genelde böyle ortamlarda gaza geliniyor

  • isadora  (31.12.14 14:42:12)
Geyik işte. Tabi içten içe yorum alma isteği de var. Burada tanımadığın insanların yorumlarını okumak isteyebiliyor insan.

  • osurdum  (31.12.14 14:42:14)
piyasa yapmak olabilir.
kendini çok yakışıklı çok güzel buluyor herkesin bunun farkında olmasını istiyor olabilir
yalnız olabilir tipine yorum yapacak adam yoktur belki çevresinde
  • emreozb  (31.12.14 14:42:34)
seks.

  • tirt star  (31.12.14 14:43:09)
duygularıma tercüman olmuşsun.

bition yok mu zaten oraya niye koymuyorlar mesela ben de bunu merak ediyorum.
  • prinkipodelisi  (31.12.14 14:43:14)
biraz geyik, biraz ego tatmini.

  • devilred  (31.12.14 14:43:26)
pohpohlanmak hoşuma gidiyor.

  • fallthepieces  (31.12.14 14:44:13)
geyik falan degil ya. bildigin buranin da ekmegini yer miyiz kafasi. skdkdk hayir anlayamadigim sey cogu cirkin ve tipsiz oldugu halde bu neyin ozguvenidir.

  • ne desem bilemedim  (31.12.14 14:46:23)
ego tatmini yaptırtacak foto göremedim ben pek. :)
yürümeye niyetli olan varsa görsün de ona göre yürüsün düşüncesiyle olabilir. öyleyse gayet makul, kötü bi şey değil.

  • nereye bu gidis  (31.12.14 14:51:59)
Bir nevi herkes herkesi görüyor, zirve gibi oluyor. :) Niye bu kadar ciddiye aldıysanız.

Ben burada yazan bazı insanları merak ediyorum mesela. İfşada da görerek "hmm, demek ki dış görünüşü de böyleymiş" diyorum.
  • yirmisantim  (31.12.14 14:52:22)
ben koymuştum aldığım yorumları çok sevmiştim çünkü dürüst yorumlardı(bazıları trollük tabii ama :D) Hani arkadaşlarına falan sorsan ilk görüşte nasıl bir izlenim verdiğini söyleyemezler, ama buradakiler fotoğrafından "şöylesin bence" diyorlar ki büyük ihtimalle iş görüşmesine gittiğinde ya da kafede biriyle tanıştığında onun da aldığı izlenim bu.

Ha bir de kaslı olanlar kolunu götünü başını koyuyor o ayrı konu :D
  • rodriguez2  (31.12.14 14:55:35)
daha ciddi şeylerde amaç, sebep arasak ?

  • aeroflot  (31.12.14 14:55:51)
ben 3 fb edindim bu ifşa olayı sayesinde. hep destek tam destek diyorum.

  • m murphy  (31.12.14 14:59:07)
Diyelim ki fuckbuddy ariyorlar ya da ego tatmini pesindeler, bu bir baskasini niye ilgilendiren ki. Kaldi ki beğenilmeyi istemek son derece insani bir arzu.

  • jaygatsby  (31.12.14 15:00:08)
Ego tatmini peşinde olanlar rengini belli ediyor zaten takip eden cevaplarda. fuckbuddy'ciler de öyle. Çirkinler geyik amaçlı yapıyodur başka ne olacak.

  • IncredibleMau  (31.12.14 15:02:03)
Lola90 ile sth weird'in fuckbody aradığına beni inandıramassınız.

O deilde, lan biri tanır diye hiç mi çekinmiyorlar.
  • zbrs  (31.12.14 15:03:41)
her şeyi da bu kadar abartmayalım allasen. genşler eğleniyor işte.

  • battal gemalmaz  (31.12.14 15:06:54)
bazıları salt geyik amaçlı. yorumlarla vs. eğlenme falan.

bazıları acaba ne düşünüyorlar tipim hakkında diyor (bunların sayısı çok az. çünkü eğer güzel kız değilsen %100 geyik dönüyor fotoğrafın altında)

bazıları kendini çok yakışıklı/güzel sanıyor. bir fotoğraf atacağım herkes etkilenecek, oradan bana yürüyecek falan diye düşünüyor. zaten onları yolladıkları fotoğraflardaki pozlardan anlıyorsun.

bazıları da kendilerinin güzel/yakışıklı olduğunu biliyor. ego mastürbasyonu için yapıyor.

genel itibari ile eğlenme amaçlı ama. bu kadar takılmamak lazım.

ekşibişına koyulmama sebepleri ise duyurunun tam olarak ekşi sözlük parçası olmaması. ekşisözlük yazarı olmayan kullanıcılar barındırması.
  • nawar  (31.12.14 15:07:31)
1.ben de ifşa yaptım.belirttim çirkinim diye.maksadım geyikti.
2.insanlar eğlenmek ya da hiçbir nedeni yokken beğenilmek isteyebilirler ya da arkadaş/dost/sevgili/fuckbuddy bulmak isteyebilirler.bunların hepsi gayet insani.bu size anormal geliyorsa insan olmakla ilgili problemleriniz olabilir mi?
3.sevmek,sevilmek,sevişmek,seks yapmak için ille yunan tanrıları/tanrıçaları gibi mi olmak gerek?yani sadece kusursuz olan insanlar özgüvene sahip olabilir ama çirkin ve tipsizseniz özgüvene sahip olamazsınız.bu mu zeka seviyeniz?

Çirkin olmak sadece dış görünüşle ilgili bir mefhum değil;fikriniz,cümleniz çirkin olunca o en kötüsü oluyor.
  • rakicandir  (31.12.14 15:10:57)
yav eğleniyoz. bişi de bi tarafınıza batmasın be

  • emirkulu2  (31.12.14 15:28:57)
merhaba. cidden bende bunu düşünüyordum. "madem geyik diye kisvem var facebook, twitter, instagram cart curt bana yetemiyor, daha çok görün beni, belki özelden mesaj gelir".

  • libertine  (31.12.14 15:36:43)
Bir iki geyik, bir iki fuck buddy ve bir noktadan sonra artık histeri halini alıyor, tutamıyorsun. İsteğe karşı konamıyor, akıntıya kapılıp gidiyorsun. Örneğin, Orta Çağ'da Polonya'da birkaç kişi dans etmeye başlamış, sonra tutamamışlar bütün köy dans etmeye başlamış. Peşinden bayağı bir kişi dans etmeye başlamış. Sonra dans edenler durmayı becerememiş; ölenler, sakatlananlar, vb. olmuş. Normalde insan dans eder-etmez, önemli de değildir ama bu sefer dans salgını bulaşıcı olmuş. Aynı şekilde de 10 küsur yıl önce Afrika'da bir yerde başlayan gülme krizi yayıla yayıla 3 küsur ay sürmüş. Millet ölmüş gülmekten çatlayarak. Başlatan şey de bir sınıfta çocuğun birinin bir espri yapıp sınıfı güldürmesiymiş. Bir noktadan sonra amaç kendini de aşıyor, aracın kendisi amaç haline geliyor. Ben de çok histeri-üstü bir insan olduğumdan göndermiyor değilim, tam tersine kolay kapılıp gidenlerdenim; bu sefer kendimce sebeplerim vardı. Sonuçta Gangnam Style nasıl milyarlarca kere izlendiyse, biz de ifşa ediyoruz ve yorum yapıyoruz.

  • aychovsky  (31.12.14 15:54:54 ~ 16:04:17)
@aychovsky dediğin toplumsal histeri oluyor. bunun neresi histeri.

  • libertine  (31.12.14 16:07:29)
Toplumsaldan ziyade toplu diyelim. Benim açımdan öyle diyelim, o şekilde kalsın. Genele yaymakla hata etmeyeyim. Kendimi ifşa etsem bu yüzden ifşa ederdim. Benim kafamdaki "Ben de, ben de"nin açıklaması bu. Bilmemkaç ay önce Harlem Shake yapasımın geldiği gibi.

  • aychovsky  (31.12.14 16:10:00 ~ 16:10:44)
Verdiğim örnekler kadar ciddi ve önemli, üstünde durulası değil bence de ama bana onların mikro örneğiymiş gibi geliyor sadece. Yani, yine tekrarlayayım; benim kafam için öyle diyeyim. Ben ciddiye alıyorum olsun.

  • aychovsky  (31.12.14 16:25:09 ~ 16:25:25)