French Press ve Filtre Kahve

Bu ikiliyi sizce nereden almalıyım? illa starbucks'tan mı almam lazım kahveyi? French press hangisi olursa olsun fark etmez diye bir şey var mı? Yoksa kahvenin tadı aldığına göre değişiyor mu? kahveye yeni başlayan bu cahil insanın sorusuna yardım edin. teşekkürler.

starbucks'a boşuna para verme kahveni tchibo'dan al. french press içinse biraz parana kıyıp iyisinden almanda yarar var, bence fark yaratıyor iyi ile iyi olmayanı

  • orada olmayan adam  (29.12.14 15:04:57)
starbucks ve tchibo kahve ve press için uygun yerler. starbucks press olarak bodum marka satar, oldukça iyidirler.

  • ytse jam  (29.12.14 15:23:31)
starbucks ta bodum 34 tl lahve dünyasında 17 tlye kendi markası var. brnce hepsi aynı

  • ceycey e  (29.12.14 15:30:25)
kurukahveci mehmetefendi de filtre kahve var hem fiyatı uygun hem de kaliteli french pressi de artık züccaciyeciler bile satıyo

  • greenplease  (29.12.14 15:32:35)
çin malı satan mağazalarda french press 8.5 lira gayet de güzel.

  • n62  (29.12.14 15:40:45)
o züccaciyelerden french press almak gibi bir hataya düştüm ve en fazla 2 hafta dayandı, şu an çöpe durumda.
çekirdek için tchibo
french press için: starbucks bodum
  • isadora  (29.12.14 15:43:30)
french press i iyi bir yerden al, bodum mesela dayanıklı. aksi halde o filtre kısmı, süzgçeç kısmı yamuluyor sonra bütün kahveler fincana geliyor. 10-15 lira fark eder ama boşa gitmemiş olur paran.
starbucks ve esse de var bodum. paşabahçe'de bulursan onlar da fena değil.

starbucksın kahvesi bence tchibo'dan güzel ama o paketi 1 haftada bitirmen öneriliyor.
  • april12th  (29.12.14 16:35:20)