En son hangi animeyi bitirdiniz?

evt animeci minnasan, fikirleri paylaşalım.

bana bakın, biri bişi dediğinde 'yeaa ben onu tee ne zaman izledim onların hepsini yaladım yuttum ben' veya 'ehahh onlar neki o izlenir mi bee şu anime varken pffftn00b gtfo' geyiği yapacak olan gelmesin hiç istemiyorum onları. herkes aynı sırayla izlemek zorunda değil, herkes aynı türü beğenmek zorunda değil. illa ego tatmini yapmak istiyosan maça git hakemin anasına küfret bakayaro. adamı hasta etmeyin emirkulu3'e geçmek zorunda bırakmayın beni. :/

yukardaki paragrafın muhattabı olmayan sevgi kelebeklerinden özür dileyerek konuya dönüyorum.

en son Ping Pong the Animation'u bitirdim. bu myanimelist.net

çok tatlıydı çok beğendim. lise ortamı, rekabet ve yarışma sevenlere şiddetle tavsiye ediyorum :)

şu anda da Natsume Yuujinchou izliyorum, 4 season ve ovalar var gibi görünüyor. josei tarzı. fena değil gibi.

söz sizde efenim. emirkulunus dı nidayme :)

Ben en son watamoteyi izledim.

  • buzbebek  (27.12.14 15:01:27)
@buzbebek güzel miydi peki? ilk bölümü izleyip sıkılıp bırakmıştım da.

@avukat anime tabi ikisi de. kenshini yarım bırakmıştım sen diyince özledim :(
  • emirkulu2  (27.12.14 15:02:34 ~ 15:03:30)
samurai champloo izlediydim iyiydi

  • e_rsin  (27.12.14 15:03:02)
Ben çok sevdim. Müziklerini de beğendim. Anlatım tarzı mizahi falan çok tatlı bi anime bence.

  • buzbebek  (27.12.14 15:04:12)
5 sene evvel trigun ıı bitirdiydim. İlkim ve sonum ve her şeyim.

  • namus ninjası  (27.12.14 15:07:58)
ayyyy kaç yaşına gelmiş hala animee izliyorrrrr.

hiç utanmıyor bir de duyuru açmış....
  • c1b2k3  (27.12.14 15:26:33)
black butler.

edit: alttaki yazı aydınlattı. ben black butler'ı değil sword art online'ı bitirmiştim en son. unutmuşum, pek de iyi bir anime olmadığı için sanırım.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.12.14 15:28:10 ~ 17:02:53)
sword art online'ın 2. sezonu bitti daha yeni, onu bitirdim.kesmedi hemen ardından "no game no life" a başladım.

  • deletesystem32  (27.12.14 16:57:23)
dangan ronpa. çok saçma sapan bir sebepten başladım, bu tarzı sevmem aslında. ama iyiydi.

natsume çok tatlış yeeea <3
  • mesgul ve huzursuz  (27.12.14 17:06:22 ~ 17:09:07)
anime seven bir insanım full metal alchemistin yarısında kaldım devam etmeyi istiyorum ondan önce bleach death note dragon ball basilisk hellsing sayılırsa avatarı izledim
naruto ve one piece yi izlemek istiyorum ama gözümde büyüyor o kadar bölüm.

  • basond  (27.12.14 18:15:42 ~ 18:16:17)