bobrek taşım resmiyet kazandı

Idrar yoluna doğru giderken bana halay çektiren, parende attıran, kendimi tokatlatan ve kapıları kırdıran 6mm. Lik bir taş sahibiyim.

Nasıl ağrısını azaltırım? Doktor buscopan yazdı bol bol su iç dedi ve eve gönderdi. Sıcak su torbası yaptım öyle duvara anlamsızca bakmakta ve acılar içinde hayatı sorgulamaktayım.

ağrı kesici içebilirsin.

  • siradisi00  (27.12.14 00:37:14)
Her agridiginda icemiyorum ki bu buscopan cok az ise yariyor.

  • thracian  (27.12.14 00:40:16)
buscopanla birlikte ağrı kesici içebilirsin.

  • siradisi00  (27.12.14 01:07:51)
böbrek taşını bilmiyorum ama sıcak su torbası iyi geliyorsa eğer, sıcak duş çok daha iyi gelir. geçmiş olsun.

  • mayaa  (27.12.14 01:10:43)
iğne yaptır. dikloron du sanırım ismi

  • nightwalkerg  (27.12.14 01:15:33)
Gilaburu suyu satılıyor aktarlarda, onu alıp içebilirsin.
Bol su.
Atla zıpla koş.

7mmlik taşı böyle düşürmüştüm. Cok gecmiş olsun.
  • purplee  (27.12.14 09:46:10)
sıcak su torbası, sıcak duş ve deli gibi yürümek bana iyi gelmişti.

geçmiş olsun
  • alm est  (27.12.14 10:10:43)
ben evde mal gibi otururdum. millet uyurdu. benim ağrıkesicinin etkisi geçmeye başlardı tam o sıra. sonra ayar çektim.
sen de ağrı kesici saatlerini iyi ayarla. tam ağrıların arttığında değil de uyku saatinde seni en rahat ettirecek şekilde olsun alışın. icabında biraz acı çek ama uyku saati rahat ol.
ben 1 haftalık düşme sürecini dio şarkıları ve alabileceğim en az ağrı kesiciyi alarak geçirdim. herkes uyurken rainbow in the dark falan dinliyordum gözümden yaş gele gele. metal müzik işe yarıyor. böyle manowar da olur. hail and kill falan. seviyorsan dene bence.
  • namus ninjası  (27.12.14 10:18:24)
benim 3cm'di taş. büyük geçmiş olsun. kurutma makinesi tut o bölgeye uzanarak, ben çok faydasını görmüştüm.

  • dessy  (27.12.14 11:36:18)
sıcak duş 3 ise sıcak su dolu küvet 8 yapar en az. küvetli ev varsa gr. yoksa öyle eve çık.

  • namus ninjası  (27.12.14 11:40:20)
bir de buscopanı ve aslında tüm ağrı kesicileri ağrı anında değil, ağrının geleceğini hissettiğin an içmelisin.

  • dessy  (27.12.14 11:46:47)
abi ağrı zaten hiç azalmıyor ki! bence sizin ağrı eşiğiniz düşük diycem ama santimli şeylerden bahsediyorsunuz, santime saygım var ondan susuyorum.

  • namus ninjası  (27.12.14 11:52:30)
Ender saracoglu nun tarifini yaziyorum youtube dan videosunu bulabilirsin ben bu yontemle 12mm tasi 3 gunde dusurdum :) 4_5 ad. Avokado yapragini 10 dakika kaynatiyorsun gunde 1 bardak iciyorsun. Bu kadar avokado yapragini aktarlar da bulabilirsin umarim sende de ise yarar

  • Alichoo  (27.12.14 12:38:03)
Yukarda gilaburu denen şey gireboluysa evet o olay anında hallediyor şahidiyim. Yalnız benim dediğim taneli meyve gibi bişi

  • emirkulu2  (27.12.14 12:51:54)