özlem tekin tarzı çılgın kız mı yoksa sınıfın ineği ahlaklı kız mı?

sb

insanları sikik sikik kategorilere ayırmayan kız

  • dinsiz adam  (26.12.14 22:14:23)
Özlem Tekin çakma çılgın olduğu için, sınıfın ineği ahlaklı kız da çok odun olduğu için, sokakta ahlaklı, diğer taraflarda çılgın kız :p gelsin yarın en yakın arkadaşım olarak işe başlasın :p

  • pandispanya  (26.12.14 22:18:10)
Ersine göre değilmiş biz de bunun için toplanmıştık buraya, dağılabiliriz

  • emirkulu2  (26.12.14 22:34:36)
çılgın kız.

  • tirt star  (26.12.14 22:37:18)
şimdi özlem tekin'e ahlaksız demiş oldun yalnız. ikisi de değil. yine de cevapsız bırakmayalım;

milla jovovich kadar güzel, caprica* (bak tricia helfer demedim) kadar seksi kız. ayrıca trinity (matrix) kadar iyi dövüşen, hermione (harry potter) kadar zeki olsa güzel olur. tabii bu yazdıklarımın hepsinin memeleri küçük. onu dengelemek için katie nolan kadar sporla ilgili, felicity (arrow) kadar iyi bilgisayardan anlayan, shaw (person of interest) kadar kendine güvenen ve iyi silah kullanan falan ekleyelim.

daha da uzamasın ve ortam karışmasın diye x gibi yemek yapan, y gibi sevişen, z gibi yay, q gibi ateşsiz silah kullanan falan eklemedim, gerçi ekleyemedim demek daha doğru.

gerçi bu yazdığım özelliklerdeki kızın da benimle ne işi olur? gider real madrid'de oynar :D
  • nawar  (26.12.14 22:43:23)
ikisi arasında tercih yapmak çok zor. çünkü inek kız çılgın olamaz mı? çılgın kız ahlaklı olamaz mı?

  • secilmis uye  (27.12.14 09:45:52)