Adım Atmayan Erkek ?

Bir arkadaşım ekolü gibi olacak ama gerçekten bir arkadaşım istediği için açıyorum duyuruyu.

Er kişisi okulda sürekli hatun kişisini kesiyor,göz göze geliyorlar,sosyal medyada takipleşip,gönderileri beğeniyorlar. Fakat iki tarafta adım atmıyor. Hatun kişisi oğlandan bir adım atmasını bekliyor fakat oğlan neden bir hamle yapmıyor bilemiyoruz. Durum bu,hatun kişisi adım atmayı göze aldı,sizce ne yapmalı? Ne olsun da bu ikisi muhabbet edebilsin ?

Edit: aynı şehirlerde değiliz maalesef,pas atamıyorum o yüzden :)
cevaplar ilgili kişiye iletilecek,teşekkürler

Hö. Hatun da istiyosa madem erkek de cekingense hatun atsin adimi nolacak.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.12.14 00:25:06)
kız beklemeli. yapacak çok bir şey yok. çocuğun yüzüne bakıp güzel güzel gülümseyebilir ama. gözünü kaçırmasın.

  • fayfim  (25.12.14 00:26:29 ~ 00:26:51)
bence şu aşamada kız adım atmasın

  • isadora  (25.12.14 00:32:56)
Sanal da olsa kız karşılık vermiş zaten. Bence beklemede kalsın acele etmesin. Elbet erkek adım atacaktır

  • mellifica  (25.12.14 00:39:02)
tabi ki birçok şeyden çekiniyor. bu kadar basit.

  • kuul  (25.12.14 00:39:14)
çocuk ezik bence, zor o iş..

  • orijinalinden guzel  (25.12.14 00:44:52)
Hatun adım atmazsa ve çocuk başkası ile bir ilişkiye başlarsa ağlayıp çocuğa ve onun üzerinden tüm erkeklere sövmesin de gerisinde sorun yok.

Sen iyi bir arkadaş ol bir şekilde ikisini bir araya getir konuştur. Gerisi gelir zaten.
  • nawar  (25.12.14 00:51:29)
Benim o erkek, ezik falan değilim, iyi çocuğumdur. Olur öyle bazılarında.

Hatun atsın adımı, bizde oldu. Evlendik, çocuğumuz da var, mutluyuz.

Atsın atsın.
  • crescendo  (25.12.14 01:27:30)
Adımı sen at, sosyal medyada çakma bir hesapla isim vermeden durumu anlat senden hoşlanan bir kız var de tipini tarif et belki gaza gelir çocuk

  • iblisinkankasi  (25.12.14 04:25:01)
şehirlerarası bir ilişki yaşamaya istekli olmadıklarından adım atmıyorlardır.. bir süre sonra boka saracağını bildiklerinden..
adım atmamaları iyi.. (bkz: seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli)

  • ademolog  (25.12.14 07:36:41)
Erkek, kizdan utanıyor olabilir mi? Kızı yaninda dolastirmaya utaniyordur, var boyle umut verip oyalayan erkekler ne yazik ki. Yoksa gercekten begense adim atmamasi imkansiz. Gonul eglendiriyor gibi geldi.

  • mandalina kokusu  (25.12.14 11:52:01)
o çocuktan bi cacık olmaz ilişkiye başlasalar hanım evladı gibi kızarır bozarır, ilişkiyi daha ileri aşamalara götürmeye yine çekinir, deli eder. korkaktır yani sallasın derim

  • mhmtt  (25.12.14 12:07:07 ~ 12:08:42)
aslında olabilir diyecektim ki sosyal medya olayı çok saçma.
kadının yerinde olsam bu sevdadan vazgeçerdim. er kişi biraz çocuk hala.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (25.12.14 12:13:24)
la bi kerede siz atın şu adımı hatun milleti. ne var ne kaybedeceksiniz yani.

  • proton 5x5  (25.12.14 12:53:19)
kız arkadaşın adım atmasın! bir kere de siz adım atın diyen beyler, ben 29 yıllık hayatımda iki kere yaptım bunu ve ikisinde de duvara tosladım. karşı taraf şartlar uygun görünmesine rağmen adım atmıyorsa o kadar da hoşlanmıyor demektir... bu gerçeği kabul etsin bence arkadaşın bir an önce

  • tekilabambam  (25.12.14 17:39:10)
aha bu benim.

2 kere yaptım bunu. bi tanesi izmirdeydi(ben istanbul). baya iyiydi aramız. istanbulda olsaydı kesin çıkıyo olurduk. en son telefon ettim sonra 2 ay aramadım. geçen hafta baktım ilişkisi var yazıyor. taa izmirdeki kızla nasıl yürütücem.

diğeri de dibimde. aynı okuldayız. aynı sınıftaydık şimdi değişti ama sınıflar yan yana gibi bişey. bakıyorum filan anladı o da baya bekledi beni. belki hâlâ bekliyo ama gitmiyorum. niye?

1) ya red yersem
2) ulan beni beğenmiyo olabilir mi acaba(biraz göbek var)

öğrenilmiş çaresizlik dışında ekşide bununla ilgili güzel bi giri vardır: eksisozluk.com
  • error522  (28.12.14 22:04:39)