kediler neleri severek yer?

mahalledeki kedilere vereyim diyerekten gittim yarım kilo iri hamsi aldım. 3 kedi biraz iştahla yedi ama genel olarak balıkları verdiğimde iskenderin bende yarattığı etkiyi kedilerde göremedim.

balıkçıların önünde bekleyen kediler neyi bekliyo onu da şuan sorgulamıyo değilim.

ama bana kuru mama demeyin doğal bişey olsun istiyorum. peynir alsam daha mı iyi olurdu acep?

tavuk ciğer ve sakatat vs alın, haşlayıp verin. Paranız varsa dana ciğer de olur tabii. Çiğ vermeyin.

  • whoosie  (24.12.14 11:56:39 ~ 11:56:56)
üsküdardaki kedilere hamsi attığımda spartalı savaşçılar gibi girişmişlerdi.Çiğ değillerdi ama.

peynir severler ciğer severler. mümkünse biraz pişir ver daha çok severler bence.
  • basond  (24.12.14 11:59:29)
@sadakatsiz neden vermeyim ?

  • error522  (24.12.14 11:59:35)
kedisine göre değişir. benim kedim balık meraklısıydı. apartmanda biri balık almaya görsün. o akşam beyefendinin tabağında balık olurdu. şuanda bahçedeki cam güzelleri balıktan pek hazzetmiyor 8tavuk tercih ediyorlar). teyzemin evindeki nine de (12 yaşında) kırmızı et seviyor.
balıkçının önündekiler balık seven sokak kedileri...

  • tururo  (24.12.14 12:00:25)
beyaz peynir, jambon vs. türü şeyler verebilirsin pişirmekle uğraşmak istemiyorsan.

  • slackerbitch  (24.12.14 12:00:36)
beyaz peynire bayılıyorlar

  • fallthepieces  (24.12.14 12:06:01)
Yıllar önce iki yavru kedim vardı. Ton balığına çıldırıyorlardı. Mutasyona uğramadılarsa hâlâ seviyorlardır bence.

  • IncredibleMau  (24.12.14 12:13:25)
senin önüne de altı porsiyon iskender koysalar birinciden sonrakileri o dediğin iştahla yemezsin ki.

çok aç da olmayabilirler. zira tecrübelerime dayanarak söylüyorum, keidlerin şu hayatta en sevdiği yiyecek balıktır. koca hımbıl kedimi tek bir hamsi ile iki ayağının üstüne kaldırıp uzun süre öyle durdurttum ben. ev kedisiydi üstelik, aç değil açıkta değil.
  • kibritsuyu  (24.12.14 13:05:26 ~ 13:06:31)
balık, peynir, yoğurt, ciğer, kırmızı et.

  • kulkke  (24.12.14 13:11:30)