Kendi paylaşımını beğenmek, takipçi satın almak vs

ezik tabirini sevmediğim için kullanmak istemiyorum ama çok itici değil mi? yani bunun alenen yapılıyor, alenen takipçi satın alınıyor olması nasıl bu kadar açık yapılıyor? ben çok utanırdım böyle bir şey yapsam bile. gizliden yapardım yani.

yakın bir arkadaşım sahte hesap açıp kendi fotoğraflarını beğeniyor sürekli. şaka yapıyor diye düşündüm bir süre ama artık adama bakışım değişti, soğudum resmen.

nedir yorumunuz?

  • nawres  (24.12.14 09:51:25)
çok örneği olduğu için normal addediliyor bazıları tarafından ama bildiğin delilik. insanlar çıldırmış, güneş sisteminde bir gezegende uğraştığımız şeylere bak amk.

  • sir gawain  (24.12.14 09:52:02)
Ben de çok hoş karşılamazdım böyle bir şeyi.

Ben bir de beğeni kasmak için 10 profil fotoğrafını haftada 2 kez olmak üzere sürekli değiştiren tiplere kılım.
  • himmet dayi  (24.12.14 09:53:19)
Kişisel hesaplarda komik görünüyor. İş için açılmış hesaplar içinse biraz hile hurda.

  • arnold schwarzeneger  (24.12.14 09:55:32)
bu kadar boş işlerle uğraşacak boş zamanım yok. olsa da böyle şeylere harcamazdım. ben gezip eğlenirim, millet evde oturduğu yerden istediği kadar beğensin..

  • fallthepieces  (24.12.14 09:55:34 ~ 09:55:52)
bi insanla ilişiği kesmek için çok yeterli bi sebep. ezik tabiri de çok güzel uyuyor.

  • cadi iren  (24.12.14 09:59:54)
birde başkalarının yüzü gözükmeyen fotoğraflarını kendiymiş gibi paylaşanlar var ki allah muhafaza.. benimde tahammülüm yok uyuz oluyorum.

  • heee  (24.12.14 09:59:57)
manyak lan bunlar.

  • teritori  (24.12.14 10:42:36)
Buse terim yapmis bunu, takipci ve begeni satin aliyormus instagramini ilk actiginda, simdi istemedigi kadar yorum ve begeni aliyordur.

Olayin soyle bi boyutu var, 50 takipcili korumali hesap dikkat cekmiyosa 2000 takipcili kapali hesap daha cok dikkat cekiyo ve takipci istegi artiyor.

Kendi gonderisini begenmek cok sacma geliyor bana da, eziklik falan demem ama. Begeniyosa begensin napiyim. 100 takipcin var ya da 1000 takipcin var ne degisecek, hepsi sanal kimlik. Disarida her turlu ayni.

Ozet: eziklik degil, sogumuyorum.
  • sayns  (24.12.14 11:07:47)