Allahını seven üzerime yıl başı hediyesi atsın!

İş yerinde çekiliş yapmışlar. 35 yaşlarında bekar bir kadına hediye almam lazım. şeker bir insan.

100 TL maksimum limitim. Öyle parfümdü takıydı standart şeyler almak istemiyorum.

Yardımlarınıza muhtacım.

body shop paketlerinden koy geç.

  • afush  (22.12.14 13:17:09)
güzel şık bir termos veya mug olabilir mesela.

  • minervala  (22.12.14 13:17:51)
35 yaşındaysa termos ve mug'a doymuştur bence, bir de onlar çabuk tüketilen şeyler değil sonuçta, body shop paketleri daha mantıklı -zaten ne alacağını bilemeyen insanlar için üretilmiştler bence :D - gerçi onlara da doymuştur muhtemelen ama sonuçta daha harcanabilecek şeyler bunlar.

edit: genel kıyafetlerine uygun bir şal, fular vs de olur da, nasıl renklerde giyindiğini bilmiyorsan girme o işe. gerçi onlara da doymuştur emin ol.

aslında en iyi hediye sevimli ve kalın bir çift çorap. ciddiyim XD bana alınsa çok mutlu olurum misal :D
  • pasp  (22.12.14 13:23:12 ~ 13:24:21)
body shop ya da benzer yerlerdeki yılbaşı için özel hazırlanmış setler çok güzel. içine de değişim kartı koyarsanız süper.

ya da ne bileyim kaliteli bir fular, şal filan olabilir.
  • mea maxima culpa  (22.12.14 13:23:21)
french press. daha aldığım kimse beğenmemezlik yapmadı :)

  • c1b2k3  (22.12.14 13:25:49)
kahve seviyorsa moka pot da olabilir.

  • lily briscoe  (22.12.14 14:03:09 ~ 14:04:40)
don sutyen al ciddiyim hangisine alsam baya makbule geçtiğini soyluyorlar.

  • jamswety  (22.12.14 14:07:14)
100 tl ne amk. kaave seviyosa, starzucksa fln gidiosa hediye kart alabilirsin. hediye kart süper bişi. ben olsam 100 tllik milli piyango isterdim mesela.

  • ytse jam  (22.12.14 14:31:38)
geçen arkadaşa geldi bir hediye, ofisçe bittik, çok beğendik.
grupanya'dan günlük spa kullanımı ve masaj paketi.
arkadaş teşekkür etti, pazar günü de geldi. bildiğin bebek gibi olmuş. tavsiye ederim.

bana da denk gelmişti böyle bir çekiliş. paşabahçe'den istanbul temalı çay seti almıştım. özel tasarımdı. evli ve 4 çocuklu idi. çok mutlu olmuştu. 4 çocuğun sebebi iki tur ikiz doğum olmasıydı :)
  • cliquot  (22.12.14 14:44:39)
  • emirkulu2  (22.12.14 14:52:59)
bence şık bi eldiven alın o paraya gayet güzel bir şey alabilirsiniz.
misal--> www.parkbravo.com

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (22.12.14 16:10:54)
yarın son gün sanırım ama kanyon'da hediye pazarı var alt katta,ortadaki meydanda.
çook güzel seyler gördüm fotolardan.
kesin bir sey bulursunuz,yakınlardaysanız ugrayın derim.
  • demoniclewinsky  (22.12.14 16:20:55)