Autocad'in ucretsiz bir versiyonu var mi?

Ya da cok ucuz olan, bu eski versiyonlardan falan. Var mi ucretsiz ya da cuzi ucreti olan?

ücretsizi var. istersen özelden atayım torrent linkini :)

  • Tears of Devil  (19.12.14 10:28:25)
en yenisinin trial versiyonu var autodeskin sitesinde

  • disardayim  (19.12.14 10:32:44)
Bir de öğrenci versiyonu oluyor ücretsiz herhalde ama onu hiç kullanmadım bence de torrent+1 :)

  • Domuz  (19.12.14 10:41:37)
Draftsight demeye geldim ve işte gidiyorum.

  • namus ninjası  (19.12.14 11:14:41)
torrent morrent bunlar hep illegal.

autucad alternatifi programları deneyebilirsin.
  • teritori  (19.12.14 11:27:48)
torrent'e kasten izin veriyorlar. izin vermeseler autocad ve diğer programlar bu kadar yayılmazdı. hatta windows dahil. torrent alt seviyeye ulaşmak için onların da işine geliyor, bilerek crack'lemeyi engellemiyorlar. torrentden indirip kullanabilirsin yani.

  • icim urperiyor  (19.12.14 11:53:46)
öğrenci versiyonunda herhangi bi kısıtlama yok daha yapamadığım bir şey olmadı

  • yazmamaya yemin eden adam  (19.12.14 12:00:59)
öğrenci versiyonunu kullanın torrent morrent kasmayın.

  • marido  (19.12.14 12:03:44)
Torrenttrn catir catir indirmeyi ben de biliyorum arkadaslar:) Bana legal yollardan lazim, eski versiyon falan olur. Ne bileyim belki 7-8 sene onceki versiyonlar ucuzdur.
Ogrenci versiyonuna bir bakayim, tesekkurler.

  • delifaruk  (19.12.14 12:59:27)
Draftsight autocad kadar kullanışlı olmasa da bütün işini görebilecek kapasitede ve ücretsiz.

Eğer işyerinde autocad yakalatırsan 20 bin tl civarı ceza ödersin. Bir de aylık ücretlendirme gibi seçenekler oluyor, autocad'de var mı emin değilim.
  • kimlanbu  (19.12.14 16:00:52)