[]

bankalardan kredi kartı aidatı geri ödemesi alan var mı aranızda?

Alan varsa hangi yöntemle aldığını yazabilir mi?

internetten hesaplattım çektiğim kredilerden ve kredi kartımdan toplamda 2000 küsür lira alacağım var.

Ben bu tutarı almak istiyorum ama nasıl?

Aracı kurumlar var ama pek de güvenemiyorum nedense?

Ya da güveneyim mi napim?

 
Hasta olduğum için özet geçiyorum. Kaymakamlık tüketici gakları hakem heyetine gidin. Bilgiyi alıp bir daha gidin oldu bitti.

Aracılara güvenmeyin iş yapmıyor onlar . Bugüne kadar 14000 lira aldım tüketici hakları hakem heyeti sayesinde.
  • member of illuminati  (18.12.14 21:41:24) 
önce ilgili bankanin müsteri hizmetlerini arayin, sonuç alamazsaniz bankaya dilekçe verin. reddedilirse dökümanlarla birlikte kaymakamlik tüketici haklari hakem heyetine dilekçe yazin. araci kuruma gerek yok. www.kartal.gov.tr örnekler burada mevcut.


  • gusano  (18.12.14 21:42:19) 
daha bugün aldım. kredi kartı aidatımı dün kesmişler bugün aradım müşteri hizmetlerini ben kredi kartı aidatı ödeyeceğime dair bişeye imza atmadım o parayı iade edin dedim ettiler.
bu arada sevgilim de bir bankanın çağrı merkezinde çalışıyor, uzun süreli kredi kartı aidatı ödemesi yapıyorlar. yapmak zorundalar aslında. net ve sert konuşun mümkünse.
müşteri hizmetlerinden sonuç almazsanız tüketici hakem heyeti +1
  • tuborg yesili  (18.12.14 21:57:48) 
direk kartı iptal başvurusu yaptım. onlar beni aradı neden dedi, böyle böyle dedim. tamam iptal ediyoruz fakat 12 ay kapattırmama sözü vermeniz lazım dediler. eyvallah dedimç bu kadar.


  • tescillimarka  (18.12.14 21:58:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.