Pezevenk yüzüklerini nasıl bilirsiniz?

selam duyuru,

oldum olası pezevenk yüzüklerine zaafım var. 25 yaşında fidan gibi delikanlıyım. kulağımda küpem kaşımda pirsingim, haftasonları rock bar'da sabahlayıp, 9 6 mesai yapan birisiyim. şimdi bu infoları vermemin sebebi, sorunun gelişinden belli olacağı üzere, şöyle okkalı bir pezevenk yüzüğü taksam çok mu garip kaçar acaba? Pek muhterem kız arkadaşlarım, beğendiğim yüzükleri gösterdiğimde pek hoş karşılamıyorlar.. Profilime garip kaçtığını biliyorum ama çok hevesliyim. Elleri öyle kaba saba bir herifde değilim sağda görüldüğü üzre. Daha da uzatmadan, kafanızda bir profil canlandırdıysam, sorayım; görseniz ne düşünürdünüz?

of kekomançiye bak derim :(

  • sta  (18.12.14 00:09:53)
erkekler yüzük takmasın, hiç bir türünü takmasın hatta. çok çirkin oluyor.

  • kuzey li  (18.12.14 00:13:07)
rahat ol, hayata bir defa geliyoruz,
yüzüğü tak kafaya takma,
"Hevesli genç, yüzük çok çirkin durmuş" diye düşünürdüm görünce
  • michael_knight  (18.12.14 00:13:12)
ben bilmiyorum pezevenk yüzüğü nasıl oluyor? pezevenk de görmedim, yüzüğünü de.

  • oinone pe  (18.12.14 00:19:21)
  • fucking machine in my head  (18.12.14 00:25:12)
senin tarzına uymaz, kimse görmeden tak bari, hevesini alırsın.

  • oinone pe  (18.12.14 00:26:54)
Bence tak. Serçe parmakta hoş olabilir.

  • damdanakan  (18.12.14 00:30:25)
Yo dostum yo, sakın boyle bir hata yapayim deme. Elinde yuzugu gördüğüm andan itibaren soyledigin herhangi bir seyi dinleyip, ciddiye alamazdim mesela ben.

  • fraise  (18.12.14 00:31:13)
Tak ya ne tepki alacaksın merak ettim.

Amerikalı bir komedyen demişti; bir kıyafeti bir beyaz adamın üzerinde görüp garipsersem hemen eleştiririm. Ama siyah birinin üzerinde garip bir kıyafet görsem, o kıyafetin bilmediğim bir anlam taşıdığını düşünür saygı duyarım.

Sen de tak o yüzüğü piırsınglerinle, bilmedikleri bir anlamı var sansınlar.

Ayrıca bu yüzüğün bir ismi olduğunu bilmiyordum. Sen uydurduysan tebrik ederim çok beğendim :D
  • emirkulu2  (18.12.14 00:46:17)
Hahah tak sonra da caps koy buraya biraz eglenelim panpa

  • cokponcik  (18.12.14 02:11:23)
4.bp.blogspot.com

olay budur.. şu kombinasyonu yapamıyorsan takma hacı dede..

www.youtube.com
  • synche  (18.12.14 03:32:39 ~ 03:36:52)
pezevenk yüzüğü diye gösterdiklerin bildiğin hacı dede yüzüğü. ayrıca ellerin de çok çirkin. ne taksan boş.

  • papitheclown  (18.12.14 04:00:11)
ben erkek olsam, steampunk yüzükler takardım şöyle, (bkz: )www.etsy.com

O 'hacı yüzükleri', kötü gerçekten de. Bizim bakkaldaki dayı takıyor onlardan.
  • old possum  (18.12.14 07:58:08)
Ellerime çirkin diyeni allah çarpar. Tövbe de.

  • fucking machine in my head  (18.12.14 09:44:56)
Ellerin güzel, ama yüzükler çok çirkin. Genel olarak erkekler taşlı yüzük takmasın bence.

  • SiyamkedisiZorro  (18.12.14 13:44:37)