tchibonun getirdiği erkek hediyesi

çok acaip bişi, geçen hafta katalogta gördüğümden beri hastasıyım. bayılırım böle teknolocik şeylere.

www.tchibo.com.tr

pahalı biraz farkındayım, indirime girmesini beklicem ocakta :)

tchibo arada böle pratik şeyler getirir, böyle teknoloji şeysleri olsun mutfak eşyaları olsun, ben de dayanamam alırım kız arkadaşlar biraz dalga geçer ne gerek var diye. ya ama kalemin içinde usb var, totosuna da plastik şeyetmişler istediğin zaman draw something oynarsın mesela ya çok güzel bişi yani bana çok fantastik geliyo. sizi merak ettim çok güzel bişi diil mi? böyle pratik şeylere benim gibi atlıyo musunuz yoksa mehh ne gerek var diyip çekiliyo musunuz?

kalem (usb girişinin genişliği nedeniyle) biraz kalınca, her zaman yanında taşınacak gibi gelmedi bana. onun dışında hafızası ne kadar? bir de çok fıtık etmemesi için okuma/yazma hızına bakmak da lazım tabii.

onun dışında ben de seviyorum böyle şeyleri. usb bellekli olmayan bir modelim var, severek kullanıyorum.
  • loveinaflipbook  (17.12.14 07:34:37)
kime bu mesaj? :)
ben de beğendim ^^

  • icemint  (17.12.14 07:35:43)
yalnız ve güzel ülkeme icemint :D
merak ettim tek ben mi atlıyorum böle şeylere, yoksa çoğunluk gereksiz mi görüyor
ha bir de hediye konusunda zorlanan olursa bir fikir verebilir diye düşündüm. erkeklere de yazık her sene atkı almaktan atkı tükkanı açacaklar :D
  • emirkulu2  (17.12.14 07:39:53)
mimarlan mühendis farkı. ben kalem koyuyom adam yerine pıçak al diyo asgdhagd

evet erkek fikri aldık demek ki kalem için pek olumlu düşünmüyolla hım
  • emirkulu2  (17.12.14 07:45:33)
okuma 12 mb yazma 4 mb. güvercinle yollasan veriyi daha hızlı gider.
onu da geçtim flash kaç gb yazmamışlar.

  • fallthepieces  (17.12.14 08:07:03)
kataloga baktım şimdi 8 gb diyo

  • emirkulu2  (17.12.14 08:10:50)
Çok para. 70 liraya daha güzel bir USB bellek bulursun. Hem daha hızlı hem daha yüksek kapasiteli.

  • sutlu nescafe  (17.12.14 08:19:53)
tebrikler! emekli mühendis olmuşsunuz.

  • polyester kelebek  (17.12.14 08:36:53)
Bence çok saçma. USB bellekler çok ufaldı. Her şeyin için saklanabiliyor. Bunu tersten anlayıp her şeyin için bellek koymayı manasız buluyorum.

  • zombi  (17.12.14 08:46:38)
@polyester mimarım ben :( mühendis kelimesini kendime hakaret sayarım!! asdfsfasd

edit: kendisi burda olmasa da devilred'i tüm genellemeler dışında tutuyorum, onun yeri bende ayrı :*
  • emirkulu2  (17.12.14 08:53:16 ~ 08:59:59)
bence güzel, alınır.

  • t joe  (17.12.14 08:57:32)