D-Smart Yeni Üyelik Açılmayan Kanallar

Spor ve yetişkin kanalları hariç full paket üyelik yaptırdım, bugün açıldı ama bazı sinema ve dizi kanalları açılmıyor, destek hattını henüz aramadım, sorun ne olabilir?

allah kurtarsın kardeşim d-smart kadar tehlikeli firma tanımadım ben taahütümüz bitiyordu bu ay babamı kandırmışlar full paket 20 lira ödeyeceksiniz tüm maç ve film kanalları var diye sadece normal kanallar açık gerisi tamamı kilitli.
Sorun full paket almamış olabilirsiniz.

  • bluebey  (17.12.14 00:21:55)
destek hattını arayın gece baya boş oluyor. hatta acil bir sorununuz yoksa hep gece arayın. 24 saat destek veriyorlar ve sabaha karşı malum hep müsait.

  • herospower  (17.12.14 00:37:04)
Nasıl bir uyarı veriyor? Kanalda sorun var veya sinyal yok diye bir uyarı mı? Yoksa aboneliğiniz bu kanalı kapsamıyor gibi bir uyarı mı? eğer ilk dediğimse çanak anteninizle ilgili bir sorun olabilir. Şu anda evde d-smart + internet kullanıyorum. İki odaya kendi balkonumuzdaki çanaktan salona ise binadaki merkezi çanaktan uydu bağlantısı . D-smart uydu alıcısıyla salonda bütün kanallar açıkken, diğer iki odaya geçtiğimde bazı belgesel ve sinema kanalları açılmıyordu. Kanalda sorun var veya yayın yok uyarısı alıyordum. Sizde de böyle bir durum varsa çanağınıza bir baktırın.

  • Dr_Stat  (17.12.14 07:56:51 ~ 07:58:06)
@dr- stat kanalda sorun var ya da sinyal yok diyordu, çanak antenin biraz çevirilmesi gerekiyormuş, sorun çözüldü, teşekkürler.
@bluebey tivibu dan sıkılmıştım, umarım memnun kalırım, paket full sorun yok o konuda.
@herospower destek hattı akıl verdi çözdük.
  • elbar  (17.12.14 15:54:13)