yazıcı

bir yazıcıya ihtiyacım var, şu bitmeyen kartuşlulardan alayım diyorum, tavsiye eder misiniz. ya da 200/300 tl arası tavsiye edebileceğiniz bir yazıcı var mıdır?

teşekkürler..

Düzenli çıktı alıyorsanız-haftada en az bir- tavsiye ederim yoksa etmem. Kuruyor mürekkep, kusursuz işlemiyor.

Sadece siyah çıktı lazımsa laserjet'lere bakın hp'nin.

Çok fonksiyonlu istiyorsanız yine hp'nin advantage serisi yazıcılarına bakın.
  • onexey  (16.12.14 19:33:38)
kullanım amacına yönelik detay verirsen daha net bir tavsiye verebilirim.

mesela renkli olması gerekiyor mu ?
wifi olsa iyi olur mu ? (ekstra 50-60tl demek)
adf / dubleks baskı gibi özellikler işine yarar mı ?
fotokopi / tarayıcı olması gerekli mi ?
lazer / mürekkep ?
fotoğraf baskısı alacak mısın ?
ne sıklıkta ne kadar baskı alacaksın ?

vs vs ..

bunların hepsi fiyatı etkiliyor. çok geniş bir yelpaze.
  • sabirstone  (16.12.14 19:42:20 ~ 19:43:03)
bitmeyen kartuşlular bazen sıkıntı yaratabiliyor ve de lazer kadar kaliteli olmuyor ben de hp nin cp 1025 wifi lısı var... canavar gibi... kablosuz bağlanıyorum çıktılar alıyorum... hem de renkli...

  • inanmazsan inanma  (16.12.14 20:19:32)
İnanmazsan inanma

Telefondan da alınabiliyor mu öyle çıktı wifi ile??
  • emirkulu2  (16.12.14 20:27:18)
Yazıcıya asla o kadar para verme yazıktır günahtır. İnan en iyisini alsanda ömürleri belli...

Canon'un MG2550 modelini öneririm forumları da incele herkes memnun... www.bulabilirim.com
  • white35  (16.12.14 20:41:05)
alınıyor. samsung s3 miniden çıktı almıştım kaç defa...

  • inanmazsan inanma  (16.12.14 20:43:03)
Bitmeyen kartuşlarda iddia edilen rakamlarda baskı olmuyor.Makine kafayı çabuk yer. Yazıcı özellikleri az oluyor.200 tl nin üstünü vermeyin. lazer yazıcıların çoğu başlangıç toneri ile satılıyor o tonerle 1000 sayfa alırsanız ve makine 100 dolar civarı olur ise bu daha iyi bir yatırım olur.

  • bebekkoala  (16.12.14 21:08:32)
siyah beyaz çıktı alacaksanız lazer daha iyi olur. brother hl-1111 tam dolu tonerle geliyor ve orijinal tonerleri uygun fiyatlı.

renkli çıktı alacaksanız renkli lazerler pahalı oluyor. hp deskjet ink advantage 1515, kartuşları 35 lira civarında.
  • inheritance  (17.12.14 08:32:32)