Ucak bileti puani kazandiran kartlardan en avantajlisi hangisi?

Miles&smiles, adios, wings falan vay ya, hangisi daha avantajli?

miles&smiles normal kart var. kampanyalar ve uçuşlar ile 3 ayda 20.000 mil birikti. bir yurtdışı gidiş-dönüş, bir de yurtiçi tek yön bilet aldım.

bir de adios var. onunla da iki kez yurtdışı gidiş-dönüş uçtum.

bence böyle bir ikili yeterli olur. miles&smiles ile uçuş milleri, kampanya milleri falan biriktirirsin. adios ile ise harcadıkça kazanma olayına girersin. adios ile aldığın biletler miles&smiles mili biriktirmene de yardımcı oluyor.
  • bira sisesi kapagi  (16.12.14 18:22:36)
miles and smiles'da havaalanı vergisini kendin ödemen gerekiyor, wings'de eskiden gerekmiyordu ama şu anda nasıl bilmiyorum. bazen havaalanı vergisi ödemek bileti kendi paranla almandan daha pahalıya geliyor, bir de üstüne milin gidiyor.

ayrıca wings'in avantajı istediğin havayolundan bilet alabilmen. miles and smiles ile hala sadece thy bileti mi alınıyor bilmiyorum, o da değişmiş olabilir.
  • slackerbitch  (16.12.14 18:56:39)
Vakıfbank'ın World Card'ını kullanan arkadaşlar puan sistemini çok övmüştü. Normalde biriken puan uçak bileti alırken 2 ya da 3 ile çarpılıyormuş. Buna benzer birşey demişlerdi.

  • cosa nostra  (16.12.14 19:05:06 ~ 19:05:19)
Vakıfbank bu konuda acayip iyi beyler.özellikle avanspuan kullanıp puan borcunu kapatmak falan çok iyi

  • panu  (02.01.15 00:21:58)