kız isteme

arkadaşlar 1 ay sonra kız istemeye gideceğiz. zaman daraldıkça heyecan artmakta. kız isteme ve nişan ikisi bir arada olacak kız evinde. müstakbel nişanlım o gece için özel bir şeyler olsun istiyor. örnek olarak;x ve y'nin nişanı şeklinde kitap ayracı,damada özel kahve fincanı, özel hazırlanmış ikram masası gibi şeyler var. sizin gördüğünüz bu duruma uygun yaratıcı fikirlere ihtiyacım var. bi arkadaşım nişanında (istemesinde) şöyle yapmıştı çok hoş görünmüştü vs. şeklinde önerileriniz beni ziyadesiyle mutlu edecek.

çıtayı çok yükseltmeyin daha düğün var :d

  • la noix  (15.12.14 09:48:41)
@la noix, sormayın hiç. o kadar heyecan yaptı ki bir şeyler yapmazsam bana saracak kesin :)

  • asilsiz suclama  (15.12.14 09:56:20)
sen git özel kahve fincanı al, sana o fincanda tuzlu kahve içirsinler :) aklıma fikir geldi: uzun süredir görmediği bir yakınını, süpriz olarak kurdele kesmeye getirebilirsin. büyük olsun ama :)

  • cok iyi yol  (15.12.14 10:00:07)
Benim nişanlım söz için kurabiye yapmisti, uzerinde boyle gelin damat figurleri ve onunla benim adim yaziyor. Onlari paketleyip kurdale ile baglayip kenarinada nikah sekeri gibi etiketle tarih ad soyad falan yazmisti. Herkes cok begenmisti.dusunurseniz boyle kurabiye falan o gunden sonra bu ise basladi nisanlim, sizin icinde yapar oyle bardak falan pahaliya gelir.

  • pinman  (15.12.14 10:13:36)
Bildiğim kadarıyla bu zımbırtılar zaten kız tarafının? Sen afili bir çicek ve afili bir pasta ile git yeter.

  • twelfth  (15.12.14 10:15:43)
@twelfth, kesinlikle öyle. ancak farklı fikirler konusunda yardımımı istedi.

@pinman, önerileri toplayıp sunayım da bi gerekirse irtibata geçeriz hocam.
  • asilsiz suclama  (15.12.14 10:23:12)
  • esmer  (15.12.14 11:22:58)
twelfth +1 ama pasta olmaz bence nişan çikolatası alacaksın. Başka birşeye karışma ne istiyorsa yapsın.
Çikolatayıda hazır yapılmış alma pastaneden geçiriyorlar. Güzel bir çanak, kase filan al bir yerden (Şark Han olabilir İstanbuldaysan) güzelce içini doldurt kaliteli bir çikolatayla süslesinler götür.

  • poseidon1  (15.12.14 11:27:29)