Hollowlife seni seviyorum

Sayın hollowlife
Bu duyurunun 7. hesabı, belki sekizdir. Aslında kaç olduğu da pek umrumda değil.
Her defasında inatla ısrarla beni uçurdun. Sana karşı ne kin ne de nefret besledim. Sanki moderatör yapıldıktan sonra kaderine terk edilmişlik sezdim, bi mazlumluk bir yara.
Şimdi bu hesabımda da bir duyuruda cevap olmasına rağmen neden olduğunu anlamadığım biraz cevabımı silmişsin.
Neden diye yine sormayacagim, kolay gelsin hollowlife.
Başka arkadaşlar da açık mektup yazmak isterse diye soru şeklinde açıyorum

Kendisi afganistanda askerlik yaparken ona çektiren şube müdürüne benzemiş iyice.

  • yatagants  (14.12.14 11:56:48)
Cevaplarinizin silinmesini neden bu kadar onemsiyorsunuz (ciddi bir emek sozkonusu değilse)? Yani geyik amaçli yazdiginiz bir cevabin silinmesi neden bu kadar önemli?

Hollowlife i taninan etmem. Bu tabir coktandir dikkatimi çekiyor. Nedenini merak ediyorum.
  • damdanakan  (14.12.14 12:41:10)
Önemli değil panpa
Sadece bi sildiginde emek vardı

  • kahve kokusu  (14.12.14 12:50:20)
Bir insan böyle bir sitede neden 8 kere hesap açar? Ne acayip adamlarsınız.

  • arnold schwarzeneger  (14.12.14 13:38:27)
hep aynı cevabı veriyorum; hollowlife bize aşık <3

  • sheridans  (14.12.14 13:41:44)
Niye açmasın nedir yani, keyif meselesi. İlla no life iması yapmak zorunda değilsiniz. İnsan sevdiği birşeyi yapmakta özgür, kimseye zarar vermediği müddetçe. Burda da öyle bir zarar göremiyoruz.

Üçüncü nikten saygılar. Benim gardiyan başka.
  • emirkulu2  (14.12.14 13:43:02)
Hail Hollowlife!

  • efrasiyab87  (14.12.14 14:42:15)