Bekar İçin Buzdolabı Tavsiyesi

Bekar ve yalnız yaşayan bir erkeğim. Eski bir buzdolabım var ve buzlanma, iyi soğutmama, aşırı enerji tüketimi vs. nedenlerle kendisinden kurtulmak istiyorum. 900-1000 liralık no frost özellikli bir buzdolabı almaya karar verdim. 2, en fazla 3 taksitte ödeyeceğim. No frost dışında hangi özellikleri arayayım, hangi modeli önerirsiniz?

No frost yerine low frost alın daha az enerji tüketiyor demişlerdi. Bir araştır derim.

  • onexey  (13.12.14 22:52:38)
Eğer az da olsa buzlanma yapıyorsa tercih etmem açıkçası, buzlanmadan illallah ettim. Ama no frost'un çok sağlıklı bir olay olmadığını da hatırlar gibiyim.

  • arandur  (13.12.14 22:57:19)
valla yeter dersen "nexon" marka mini buz dolabı aldım. 299tl. A+ yıllık 124KW tüketimi var. ben çok memnunum.

  • ibomiu  (13.12.14 23:07:12)
Mini olmaz hocam, çift kapılı dolabımı dolduruyorum. "Samsung RT38FAJEDWW A+ 385 Lt NoFrost Çift Kapılı Buzdolabı" gördüm, o bana iyi gibi geldi.

  • arandur  (13.12.14 23:14:18)
istanbul'da haramidere carrefour'un arkasında eskidji bazaar diye bir avm var. vestel'in outlet mağazası var. çift kapılı a++ no frost 80x190'lık (4 kişilik aile için diye tanımlanan) yeni buzdolabını 3 yıl vestel garantili olarak alabiliyorsunuz. ucuz olmasının tek nedeni ürünlerden birkaç tane "seri sonu" olara kalmış olması.

  • madarch  (13.12.14 23:42:04)
yazdiginiz samsung buzdolabinin bir ya da iki ust modelini aldim, biraz daha genis olanini iste. baska bir farklarinin oldugunu sanmiyorum. 3 aydir kullaniyorum, gayet memnunum. bekarim.

  • archvile  (14.12.14 00:03:06)
en çok tercih edilen ve en ucuz buzdolapları:

www.akakce.com
  • yirmisantim  (14.12.14 00:51:38)