[]

Photoshop Panoramik Fotoğraf Yapma

Merhaba arkadaşlar, şimdi 5-6 tane resim var ve bunları photoshop'un automatic photomerge özelliğiyle birleştirmek istiyorum. Yalnız uygulama bittiğinde hepsi aynı sırada duruyor, bir birleştirme olmuyor. Bütün resimleri layer layer ayırıyor ama birleştirme yapmıyor. Bir türlü çözemedim. Bütün versiyonlarda denedim ama yok olmadı.
Bir bilen varsa iyi olur. Manuel ayarladım ama, neden çalışmıyor merak ediyorum. 
  • Domuz  (12.12.14 11:04:19) 
Olmuyor işte sorun orda.


  • arockm  (12.12.14 11:11:06) 
Eğer bu işi çok güzel yapan basit başka bir program isterseniz şu var. research.microsoft.com
Microsoft'un, ücretsiz küçük bir program, işini de iyi yapıyor.

  • creepy  (12.12.14 11:44:51 ~ 11:45:10) 
Panaromastudio pro full indir crack falan :)


  • cetoxim  (12.12.14 12:05:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.