Uçuş mili

Nedir bu Uçuş mili arkadaşlar. Çok sık olmasa da arada bi uçak kullanırım. Biletimi de hep kredi Kartı ile alırım. Ancak bugüne kadar hiç bi firma aldığım bilet için buyrun şu kadar mil kazandınız demedi. Hangi kartlara veriyorlar bu milleri acaba?

thy için yazıyım : Miles and Smiles'a üye oluyorsunuz. yaptığınız uçuşlardan miller kazanıyorsunuz. miller ile bilet alıyorsunuz. sadece vergi ödüyorsunuz. istanbul - adana uçuşu 30 liraya filan geliyor.

  • allanpoe  (11.12.14 22:12:02)
istanbul - ankara uçuşu gidiş dönüp 600 mil kazandırıyor.

miles smiles kart kullanırsan 3000 lira harcamaya 1200 mil falan geliyor.

bir iç hatlar gidiş dönüş bilet almak 7500 mil + 75 lira vergiye mal oluyor.

avrupa bileti 20000 mil falan + bilmem kaç yüz euro vergi.

sık uçmuyorsan senlik bir şey değil ama al kenarda dursun. bedava sonuçta m&s üyeliği.
  • roket adam  (11.12.14 22:51:34 ~ 22:51:55)
pegasus -> pegasus plus kart
alışverişten %1, uçuştan %2 uçuşpuan kazandırıyor. uçuşpuanlara bilet alabiliyorsunuz, vergiler vs. dahil.

  • inheritance  (12.12.14 08:22:39)