Ankarada hangi pastane

İyi akşamlar

Kardeşimin doğum günü için bir pasta yaptımak istiyorum ama özel bişey mesela resimdeki gibi bir minecraft temalı ya da buna benzer temaları yapabilecek bir pastane biliyormusunuz (eminim herkes yaparız abi felan der ama işte kaliteli ve düzgün olmasını istiyorum)

Teşekkür ederim

Edit: Ankarada

liva ?

  • yatagants  (11.12.14 18:01:10)
livaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğğ
livaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ

bir istanbullu olarak ben öyle pastane görmedim. incek diye yine ankaranın tuhaf isimli yörelerinden birinde bir şubesi var, Allaahhhh. bi kahvaltı vardı, uğruna ışida katılırım. pastalardan da koymuşlardı kahvaltıya hepsi süperdi (evet hepsinden yidim)

valla trollemiyorum içimdeki liva aşkı bambaşka <3333333
  • emirkulu2  (11.12.14 18:03:25)
Liva biraz tuzlu olmazmı?

  • kilimanjaro  (11.12.14 18:04:38)
Denizatı Pastanesi işini görür sanırım. Bir görüş kendileriyle ustalıkları iyidir.

Şurada önceden yaptığı örnekler var inceleyebilirsin. denizatipastanesi.com
  • arockm  (11.12.14 18:07:39 ~ 18:10:53)
Mobilim pastati gormedim ama butik pasta yapan birini biliyorum. Temali pastalari guzel ve fiyatlar cilgin degil

kereminkurabiyeleri.blogspot.com.tr
  • hushhush  (11.12.14 18:08:19)
fotoğrfatki pasta bana göre çok zor bir pasta. hele ki artık şeker hamurunu kekin üstüne kaplayıp, süslü pastaymış gibi satmak moda olmuşken. tuzlu olur haklısın ama verdiğin paraya değsin diyorsan kesinlikle liva. ya da dediğim gibi şeker hamuruyla süslenmiş pasta modellerine bakıp butik pastacılara ya da zerdali gibi ortalama pastanelere yaptırabilirsin.

  • sheridans  (11.12.14 18:25:33)
o pastayı yaptırdıktan sonra fotografını çekip buraya koyman lazım.
liva evet.

  • rygard  (11.12.14 19:23:50)
cansusertpastaatolyesi.blogspot.com.tr

www.facebook.com

nasıl isterseniz öyle yapar uyguna da yapar bence. afiyet olsun:)
  • fosforlu cevriye  (11.12.14 19:28:15)
www.oskarpastaneleri.com

bunlar yapıyor. katologları vardı ordan seçilioyr. pastası ortalama lezzetteydi, üzeri oyuncaklıydı, maliyet az ama böyle şekilli olunca fiyat piyasaya göre biraz daha yüksekte. yine de liva, mado vs. daha pahalı olacaktır.
  • olumsuz  (11.12.14 19:31:52)
benim bir arkadaşım yapıyor. bütün şirket ona yaptırıyoruz. fiyat diğeri ile yarı yarıya. Facebook'ta PASTA CADDESİ.

pastacaddesi.blogspot.com.tr
  • laranja  (12.12.14 16:25:57)
Hoşdere caddesindeki denizatı adlı pastanedeki usta beni ikna etti neredeyse aynısını yapacak resimleri aldı modelini çıkarmaya başlayınca yanımda tamam dedim ilgilenen arkadaşlar yarın 2-3 gibi resmini ve izlenimlerimi koyacağım

Teşekkürler hepinize başka ihtiyaçlarda butik arkadaşlarlada çalışmayı çok isterim
  • kilimanjaro  (12.12.14 20:05:09)
imgur.com

Denizatı pastanesi bu kadarını yapabildi bunada şükür 100 tl ye yaptılar

Pişman değilim ;) ama daha iyi yapılabilirmiydi tartışılır kardeşim de beğendi baya sıkıntı yok

Yardımcı olan olmaya çalışan herkese teşekküt ederim
  • kilimanjaro  (13.12.14 13:45:43)
Yakınından geçmemiş kardeş afiyet olsun yine de

  • emirkulu2  (13.12.14 15:04:19)
sağlık olsun, liva ne kadar fiyat vermişti?

  • rygard  (14.12.14 06:32:21)
Liva 3 kilodan aşşa olmaz dedi ve 65 dedi

  • kilimanjaro  (14.12.14 23:52:32)