kızların erkek eşyaları kullanması hakkında ne düşünüyorsunuz

saat ve parfümlerde bildiğiniz üzere erkek için olanlar kadınlarınkinden daha güzel. şimdi ben bu saati alsam çok mu abes olur kısaca www.saatvesaat.com.tr

şıkmış. ben kullanırdım alım gücüm olsa.

  • mula  (10.12.14 18:02:09)
benim çok hoşuma gidiyor maskülen giyinen kadınlar.

  • m murphy  (10.12.14 18:05:26)
abes olmaz. unisex bir saat gibi duruyor. tabi yandan görmek lazım kalınsa kadın bileğinde kaba durabilir inceyse hoş durur.

  • halitkin  (10.12.14 18:06:21 ~ 18:06:33)
Ben hiç sevmiyorum, hele erkek kokusu sıkan kadınlar :| saat hadi neyse ama ben takmazdım.

  • april12th  (10.12.14 18:16:08)
Aslında erkek saatleri de çoğunlukla unisex tarzda (deri kayışlılar özellikle) üretiliyor. Saat gövdesi iri olmadığı sürece güzel duruyor. Zaten kadın saatleri rezalet. Mesela şu saati bir kızda gördüm. Gayet yakışmıştı: saatinadresi.com erkek saati olmasına rağmen kızlara da gidecek bir saat.
Parfüm içinse erkek parfümü kullananı garip karşılarım.

  • filipis  (10.12.14 18:20:27)
Saatte cinsiyet olayına bakmam ben direkt alırım ki bileğimdeki saat de erkek saati. Problem değil yani. Taşıyabilen hatun taksın. Ne bileyim uyumlu giyinsin.

Bakıyorsun kız toz pembe çıt kırıldım elini masaya koyuyor kendinden saglam saat

Tarz değilsin
  • indescribable  (10.12.14 18:24:58)
bayan saatleri gerçekten çok güzel olmuyorlar. çevremde birçok bayan erkek saati kullanıyor. parfümde ise erkek parfümü kullanan kadın sayısı az çevremde. erkek bir kuzenim de bayan parfümü kullanıyordu bir ara :)

  • sen olmayan cocuk benim  (10.12.14 18:29:38)
Güzelmiş takılır 2-3 saatim hariç hepsi erkek saati benim, kadınlar da büyük saat modası başladı da öyle öyle almaya başladım. Küçük saat hiç sevmiyorum ama bilek inceliğiyle de alakalı bileğiniz çok inceyse hoş durmayabilir.

  • ekaterina  (10.12.14 18:41:24)
Saat güzel değil.

  • eli  (10.12.14 19:42:14)
saat biraz kaba geldi ama erkek saati kullanmakta sakınca yok bence. ben de babamın eski bir saatini kullanıyorum ara sıra.

  • denne  (10.12.14 19:44:37)
erkek hirkalari, gomlekleri ve aksesuarları. bayilıyorum onlara. lise yillarinda da surekli abimlerin kiyafetlerine dadanirdim. bence bazen aralarindan cok guzel parçalar çikabiliyor

  • eylul  (10.12.14 20:22:21)
hatta bulursam kendime şık, guzel bir kostekli saat almayi planliyorum..

  • eylul  (10.12.14 20:23:04)
@eylul, bir ara ds damatta çok güzel köstekli saatler vardı, hemen aldım ben bir tane. varsa hala, tavsiye ederim.

  • sen olmayan cocuk benim  (10.12.14 20:24:07)
simdi degil, su an issizler ordusunun ileri bir neferiyim. ama is bulduktan sonra yapilacaklar listemde o. teşekkur ederim.

  • eylul  (10.12.14 20:27:01)
Erkeksi giyinen kızlar dünya ahiret bacımdır.

  • arnold schwarzeneger  (11.12.14 08:39:20)