facebookta birini arattığımızda ve/veya profiline baktığımızda

baktığımız kişiye tanıyor olabileceginiz kisiler olarak görünüyor muyuz? böyle bi algoritmasi var mi facebook'un?
1-2 kere denk geldi tesaduf mu bilmiyorum.

bana da denk geldi, bence olabilir.

  • gareven  (10.12.14 16:59:21)
Var. Hemen degil ama baska bir zamanda çıkıyor. Ama bunun için hiç ortak arkadas olmaması gerekiyor.

  • mellifica  (10.12.14 17:01:40)
bi süre sonra çıkıyor evet.

  • bradshaw  (10.12.14 17:05:33)
2 ortak arkadaş olsa çıkar mı?

  • isadora  (10.12.14 17:21:29)
attığınız her adımı, tatilde gittiğiniz yeri, tatilde içtiğiniz içkiyi biliyorken baktığınız kişileri bilmemem mümkün mü ?

baktığın kişiyi tanıdığını veya tanışabileceğini düşünerek geçmişe alırım :)
  • facebook  (10.12.14 17:21:43)
aslında bir de olaya ortak arkadaslar eklenirse çıkma ihtimali daha fazla mantıken. çok sakat bu facebook ya, hiçbşi kontrolünde değil eskisi gibi. şu an kapattım zaten.

  • fubarr  (10.12.14 17:34:28)
yoktur la, olmasın lütfen çünkü.

bence sorun yanlış anlaşıldı. size nasıl denk gelebiliyor ki karşı tarafa denk gelmesi lazım, stalkladığınız insanda da bunu bilmeniz zor.
  • bass solo take one  (10.12.14 17:36:16)
Bence var. Facebook Hesabı olup olmadığını bile bilmediğim ortak arkadasım olmayan ama bi şekilde yüz yüze tanıştığım insanı bana önerdiği oldu.

  • washe  (10.12.14 17:40:59)
Ben var olduğunu düşünüyordum ta ki telefon rehberimdeki kişileri eşlediğini fark edene kadar

  • tannis  (10.12.14 19:34:48)
bende tel no ekli falan da degildi.

  • fubarr  (10.12.14 20:20:45)
Tanıyor olabileceğiniz kişiler uygulaması bir nevi stalker ifşa aracı zaten.

  • arnold schwarzeneger  (11.12.14 08:41:20)
activity loglarla sol mend search alanı var, orada arattığınız kelimeyi/kisiyi silin.
Daha da karşınıza çıkmaz

  • facebook  (12.12.14 23:53:17)