Midpoint'te doğumgünü kutlanır mı?

Yurtdışından sevdiğimiz bir abimiz geliyor. Doğumgünü varmış burda olduğu gün. Ben kanyon midpoint'te bi akşam yemeği yeriz diyordum ama şimdi doğumgünü mevzusu ortaya çıktı. biraz abes kaçmaz mı yav. pek rastlamadım ben gerçi. naparız ne ederiz? midpoint olmazsa var mı başka oralarda hem yemek yemelik hem doğumgünü kutlamalık mekanlar? kanyon, istinye park, özblabla avm filan.

kutlanır kime ne parasıyla bu işler hem abartılcak bi mekan değil

  • 05  (09.12.14 14:55:06)
midpoint halihazırda doğumgünü kutlanılan bir yer.

  • uykusunu yakalayan adam  (09.12.14 14:56:56)
olur neden olmasın. kebapçıda bile kutlarsınız canınız isterse yani. biz bir arkadaşın doğumgününde rakı balık üstüne pasta yemiştik ölmedik çok şükür. midesizmişiz gerçekten

  • argent dawn  (09.12.14 14:57:03)
Trump cadde de limonata olabilir, geniş ferah

  • oldboy  (09.12.14 14:57:06)
midpoint numnum vb oralarda her haftasonu doğumgünü var, özellikle kanyondaki restoranlarda

  • Beilschmidt  (09.12.14 16:11:52)
abi nerde olursa olsun su salak bicak parasi alan mekanlarda olmasin

  • jedilance  (09.12.14 17:31:44)