Başım fıldır fıldır dönüyo lunaparkta fincandaymışım gibi

Dün bütün öğleden sonra süren iş yetiştirme telaşı ve beraberinde getirdiği başağrısı sonucu akşam 8 gibi sızmam devamında yaklaşık bi 11 saat uyudum. kalktım işe geldim 1 saat falan oldu işte. yav oturduğum yerde kafam bildiğin sola çekiyo. böyle lubaparklarda olur ya tek tarafa doğru dönen fincanlar olur, sanki onun içindeyim böyle o da hızla sola dönüyo. karşımdaki monitor dışında yanlara bakmaya korkuyorum düşcem gibi geliyo. imdat duyuru.

kahvaltı yaptım, çay bile içtim.
genetik düşük tansiyonum var ondan mıdır ki. e ama öyle çok sık başıma gelen bişi diil bu baş dönmesi. bilemedim. bişi diyin kankitolar.

masada su buldum onu içim bari

belki vertigo olabilir

  • rock n roll  (09.12.14 08:51:13)
vertigo çoook çoook yorulup hiç dinlenmeyince olan bişi diil miydi

  • emirkulu2  (09.12.14 08:58:33)
aynı şey bi tanıdığımın başına geldi. ara sıra gelen baş dönmesi , denge kaybı vardı. teşhis ve tetkiklerden sonra beyin damarlarında tıkanıklık olduğu gözlendi. ilaçlarla tedavi oluyor. ilacı bir gün bıraksın ayağa kalktığı zaman pat düşüyo.

  • emreozb  (09.12.14 09:06:00)
kulakla ilgili bir hastalık diye biliyorum.

  • rock n roll  (09.12.14 09:06:50)
Vertigo olabilir. Sadece çok yorgun olunca çıkan bir şey değil. Stress fazla kahve ve çikolata bile tetikliyor. İş yetiştirmeden dolayı stress yaptiysanız olabilir. Ama ihmal etmeyin bir doktora görünün geçmezse beyinle alakalıda olabilir.

  • Dr_Stat  (09.12.14 09:14:48)
emirkulu doktora git.

ben de düşük tansiyonluyum, düşecekmiş gibi olmayı da yaşadım, ikisi farklı şeyler.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (09.12.14 09:31:23)