Acun ılıcalı yakısıklı mı?

Doğru mudur?
Bu adam yakısıklı mı?
Adriana ne buldu bu adamda?
Para olacağını sanmam zira çok parası vardır

çirkin değil. komik de sayılır. bi de kadına kendini özel hissettirmiştir kadın da hoşlanmıştır.
bu arada etrafımda acunu tek seven benim burda da şimdi adama atar yaparlar :)

  • sta  (01.12.14 22:01:13)
çok parası olması daha çok para istemeyeceği anlamına gelmez ki.

  • spirit crusher  (01.12.14 22:01:39)
zengin ve populer.

cok cok para cok paradan daha cok ve cokluk her zaman bokluk degil.
  • nawres  (01.12.14 22:02:50)
Ben de insanlarin tepkisini anlamadim. Eski kocasina bakinca dunya yakisiklisi, normal olarak baktigimda da bence hos bir adam.

  • anneboleyn  (01.12.14 22:03:43)
Ama adriana dünyaca ünlü acun sadece türkiyede ünlü .

  • lawist  (01.12.14 22:03:49)
aşırı çirkin değil. ama ortalama da değil bence. kötü.

  • iste o kavunici balik  (01.12.14 22:04:06)
tipsiz değil
Adriana ile sevgililer miymiş ki?

sevmem bu arada.
  • secilmis uye  (01.12.14 22:04:35)
abi bu adamın nesi yakışıklı ya. sadece çok popüler bi adam bir ihtimal de çok parası var. tabi özel yaşamında kendisini tanımıyoruz kişisel özellikleri sağlam olabilir.

  • justinho26  (01.12.14 22:05:24)
yakisikli lan. kiskanmayin.

  • mayeskuel  (01.12.14 22:06:38)
Adam fırlama bir tip. Acun firarda izlemişsindir yani. Fırlamalık her zaman işe yarar.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (01.12.14 22:08:12)
Yakisikli degil. Duz adam.
Ayrica bilim diyor ki; Kadinlar daima kendilerinden daha zengin erkek isterler. Kendileri cok zengin olsalar dahi erkegin kendisinden daha zengin olmasini isterler. Milyoner bir kadin, kendinden daha fazla milyonlari olan bir erkekle hayatini birlestirmek isteyecektir, milyonlari kendisinden daha fazla olmasa bile en azindan populer ve yetenekli bir yazar, bir sanatci olmasini isterler.

  • delifaruk  (01.12.14 22:09:23 ~ 22:13:04)
Bence cirkin, kaba ve itici. Esprileri birileri ile dalga gecmek uzerine kurulu ve komik degil. Herkese yukaridan bakar gibi sen diye hitap etmesine de sinir oluyorum, tavri samimiyetten cok tepeden bakmak gibi geliyo. Isinde basarili, ona diyecek bi sey yok, ama onun disinda etkileyici/cekici hicbi sey bulamiyorum.

  • saçdemeti  (01.12.14 22:10:44)
Yüzünde bir "kusur"u yok (yani çirkin diyemeyiz) fakat kesinlikle yakışıklı değil.
Genel olarak baktığımda bıngıl bıngıl böyle yımış yımış bi' insanmış gibi geliyor. Grimer diye bi' pokemon vardı, onun gibi.
fc06.deviantart.net

Adriana Lima'nın adamın karakterinden hoşlanmış olabileceğine inanan romantikler de çıkacaktır elbet.
  • ay nov kung fu  (01.12.14 22:13:16)
idare eder
ağzı da iyi laf yapıyor

  • acckr  (01.12.14 22:13:39)
adam kanal sahibi diğeri modası geçmiş manken. ne buldu ne demek ya ben o adama verecek erkekler biliyorum lan. para olm bu para boru mu

  • divit  (01.12.14 22:14:23)
marko jaric 'den iyidir

  • sedolima  (01.12.14 22:16:22)
adriana lima bence ölmeden önce yapması gerekenler listesi var da acunu aracı olarak kullanmış gibi geliyor hiç benimseyemedim.

bu arada acun'a yakışıklı diyenler bi siktirin gidin o tipte, fakir, duyurudan birisi ifşa açsa yerden yere vurursunuz :D
  • bluebey  (01.12.14 22:18:17 ~ 22:19:31)
konuyla ilgili;

scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net
  • nawres  (01.12.14 22:29:27)
Ne oldugundan haberim yok ama acun adriana arasi bisiler oluyor ve burada bu soru cevaplari goruyorsam tek sey dusunurum.duyuru loser dolu.hala yakisikli mi parali mi bunu konusuyorsunuz.eski kocasini bi google yapin bakin adam bildiginiz sasi demek ki konu yakisiklilik degil,para adrianada bayagi var.geriye ne kalir bir dusunun bakalim

  • duptıs  (01.12.14 22:35:29)
tip falan değil olay..acun kutu mutu açmalı program zamanında getirdiğinde de şaşırmıştır insanlar. o zaman kanal sahibi falan da değildi parası olsa da. benim tahminim bir şekilde ulaştıktan sonra kendisine arkadaş oldukları.

sürekli söylenen bir geyik var ya hani özellikle mankenler kendileri de hep söyler erkekler bizden çekiniyor yanaşmıyor diye. acun da önce friendzone a girip oradan ilerletmiş olabilir çok da şaşılası gelmemişti bana ilk gördüğümde yazılanları..
  • noctiluca  (01.12.14 22:52:36)
cirkin degil ama yakisikli da degil.

  • aklimiseveyim  (01.12.14 22:53:27)
Acun özürlü gibi gülüyor.Ayrıca adriana lima da güzel falan değil aq.gözlerinin rengi aşırı itici. Her ünlüye güzel demeyin bi zahmet.

  • nickimi yermisin  (01.12.14 22:57:38)
Çirkin değilmiş galiba ama yakışıklı bulamıyorum. Adriana Lima'yı geçtim, bir insan bu adamda ne bulabilir, anlayamıyorum. Tip desen bir olayı yok. Kişilik desen leş. Muhabbet desen boş.

  • aychovsky  (01.12.14 22:58:40)
Kendi değil dolarlsrı yakışıklı
Zevkine sıçıyım adriana. Acundan sonra lez olmazsa bu kadın ben de bişi demiyorum
En kötüsü ne olabilir falan diye kalkıştı bu işte bence, mantıklı açıklaması yok
Lakin acun sayesinde amarıgalarda turkey diye bir yerin varlığını öğrenecek insanlar. Sayesinde dünyaya açılıyoruz nankörlük etmeyeyim
  • emirkulu  (01.12.14 23:57:43)
Kesinlikle hayir!

Ne yakisikli, ki goreceli falan degil - herkes goruyor adam yakisikli degil, ne de karizmatik. O, haber de yalan karsim, sacmalamayin.
Adriana'nin new york'ta miami'de rio'da pesinden kosan ne yakisikli, zengin herifler vardir, kala kala evli barkli adama mi kaldi.
  • miljena  (02.12.14 00:03:07)
Adriana kima yilda 8-10 milyon dolar arasi para kazaniyor. Ustelik tak 13 yildir kadinin kisisel servet en az 100 milyon dolar, dunyanin en taninmis on supermodelerinden biri - gisele bundchen, alessandra ambrosio ve ana beatriz, isabeli fontana'yla birlikte brazil'ya da national hero - acun'u n'apsin la?

Hayir, hakketen oyle bi'sey varsa, cidden ask diycem, baska aciklamasi olamaz.
  • miljena  (02.12.14 00:06:17)
çirkin ve komik değil. net itici.
spongebob'a benziyo. /not in a good way/

  • wild honey suckle  (02.12.14 00:14:47)
ünlülerin ilişkilerinde tip aramayın... ne cevherler ne çirkinlere vuruldu. playboy dergisinin sahibinin götürdüğü kadının haddi hesabı yok. ali ağaoğlu 20 lik kızlarla geziyor. www.bakimlikadin.net

  • inanmazsan inanma  (02.12.14 00:21:23)
zerre haz etmem ama adam gayet düzgün he adriana lima kadar iyi mi değil ama burada bok atan kızların çoğu gerçek hayatta karşılarına öyle bi tip çıksa kesinlikle kabul ederler.

  • high hopes of the sozluk  (02.12.14 00:30:56)
Ya neden acun zengin ondandir deniliyor ki? Acun adriana limadan zengin mi? Adriana lima acundan daha ust segmentte hayat yasamiyor mu? Neden acunun parasi onu cezbetsin?

Ben bu isin kolpa oldugunu dusunuyorum bir yandan. Acun'un zaten bir sevgilisi ve evlilik disi cocugu yok muydu?
  • sayns  (02.12.14 01:17:12)