sorum düştükten sonra tekrar ayağa kalkıp yoluna devam edebilenlere

diplerde gezerken, çabalamak için içinizde bir istek yokken, boş vermişken, herbir gününüz bir öncekinin aynı ve kısır geçerken ne yaptınız da bu durumdan çıkıp normale dönebildiniz? nasıl tekrar çabalamaya başladınız?

eski bağlantıları canlandırdım, görüşemediğim insanlarla görüştüm falan toparlandı bir şekilde ama kısa sürdü.

  • selam  (28.11.14 13:23:36)
"ne gelir elimizden insan olmaktan başka"

  • razvan rat  (28.11.14 13:24:36)
ben hep yerlerde debeleniyorum. :)

o kadar takmamak lazım. hayat hep iniş çıkışlarla dolu. insanların hayatı, özellikle ilişkiler kesinlikle dışardan göründüğü gibi ya da sizin düşündüğünüz gibi değil.
  • mea maxima culpa  (28.11.14 13:25:09)
Insan ayni noktada kalmaktan da sıkılıyor bir sure sonra. Farkinda olmadan ayaga kalkmaya basliyorsun.

  • rayde  (28.11.14 13:28:00)
  • tiny penny  (28.11.14 13:29:04)
  • washe  (28.11.14 13:30:30)
(Bkz: why do we fall bruce)

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (28.11.14 13:40:32)
İnatla yarak kürek yabancı terimler kullanıyorlar. (sözüm bknz verene değil) Türkçenin ırzına geçtiğiniz, paketleyip elinize teslim edebiliriz.

"Düşene bir tekme de ben vururum, o yalçın kayalıklardan yuvarlanışının keyfi için" demiş Nietzsche, Kalkmasını bileceksin. Kalkamazsan ölürsün. Yardım eli beklemeyeceksin. Hepimizin aynı yerde yürümemiz olanaklı değil zaten. Bunun farkında ol.
  • kahve kokusu  (28.11.14 14:18:34 ~ 14:20:39)