[ saçmalık ] bilgisayarımda "d" sürücüsüne tıklayınca yeni pencerede açılıyor

screenshota bakarak görebileceğiniz üzere bilgisayarımda "d" sürücüsüne tıklayınca "aç" komutu değil de "auto" komutu aktif oluyor ve yeni pencerede açılıyor bunun sebebi nedir ve nasıl eski haline getirilir?

#8102 virustur o virus. ehh burda onceki sorulara nasil bakiniz verilir bulamadim da :) ara kutucuguna #8102 yazin. cozum ziyadesiyle anlatildi orda.

  • notorious  (26.06.07 17:56:45)
virüs olamaz anti-virus programım var ve 6 yaşımdan bu yana bilgisayar kullanıyorum :P

  • enola gay  (26.06.07 17:58:01)
virüs o kesinlikle virüs. flashdiskten bulaşan cins bir virüs. bende de vardı ayı sorun, nod32 temizledi.

  • kibritsuyu  (26.06.07 18:11:34)
virüs o.. antivirüs olsa da güncellenmemişse işe yaramıyor.

  • efruz  (26.06.07 19:17:48)
herhangi bir şekilde autorun.inf kaçmıştır aç diyip autorun.inf'yi sil.

  • kofteburger  (27.06.07 01:44:23)
o virus antivirusle temizlenmiyor bilginize, regedit'ten baslangic bilgisini silmeniz lazim, tabi bunun icin de adini bilmeniz lazim. sildikten sonra antivirusle taratip temizleyebilirsiniz

  • turkish tekila  (27.06.07 12:16:42)