kız hoşlanıyor mu emin olamıyorum v2

www.eksiduyuru.com

yukarıdaki duyurunun devamı niteliğindedir. öncesi için göz atabilirsiniz.

şimdi sevgili duyuru sakinleri,
ekteki duyurudan sonra olaylar şu şekilde gelişti:

bir gün laflıyoruz salonda. kız whatsapp no'sunu verdi konuşuruz falan dedi. ekledim konuştuk.
kız bildiğin yürüdü, açıldı ben de aynı şekilde yürüdüm. karşılıklı flörtöz konuşmalar işte bilirsiniz.

her neyse bir pazar günü dışarıda buluşacağız. kız da bunu istediğini belli etmişti.
ben de davet ettim. pazar günü öğlen aradım böyle böyle akşama uygunsan görüşelim. şu an yoğunum daha sonra geri dönsem olur mu falan dedi. peki dedim.
o gün geri dönmedi. daha sonra da geri dönmedi.
insan en azından bilgi verir değil mi?

daha sonraki yaklaşık 2 haftalık zaman dilimi içerisinde bir kez karşılaştık.
onda da salondan çıkıyordum. o da girişte oturuyordu. çıkarken sallamaz, umursamaz bir tavır takındım. genelde de yüzümde öyle bir ifadeyle dolaşıyorum.
baktım şaşkın bir yüz ifadesiyle bana bakıyor. selam verdim. o da selam verdi.

her neyse bugün salona gittim. içeriye girdim. beni görmüş. odasından fırlamış. yanıma geldi. flörtöz bir ifadeyle muhabbet etmeye çalışıyor. vaktimin olmadığını belirttim, çıkarken konuşalım mı o zaman dedi. peki dedim.

sonuca geleyim. oturduk konuşuyoruz. hatun hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor.
laf arasında sevgilisinin olmadığını belirtiyor.
sordum niçin geri dönmedin diye. çok yoğun çalışıyorum, arayacaktım ama aklımdan çıkmış dedi.

insan hoşlandığı birisini aramayı nasıl unutur?
daha sonra laf arasında kendisini hiç aramadığımı belirtiyor.

gitmem lazım, bir arkadaşımla buluşacağım dedim. yüzü düştü, mutsuzlaştı.
görüşürüz dedim. "cidden görüşür müyüz :)" dedi.

sonuç olarak ben bu kızı cidden anlamadım. bir öyle bir böyle.
oyun mu oynuyor diyeceğim. zannetmiyorum.
başka bir erkek var da ikili mi oynuyor acaba?
siz ne dersiniz? sanırım siktiri çekeceğim kıza.

Tek flört ettiği adam sen değilsin gibi gözüküyor. Kısaca birden fazla erkeğe karşı ilgisi var, dating sürecinde. Bunun üstüne seninle bir de güç oyunu oynuyor.

  • hiko seijuro  (23.11.14 01:21:28)
hiko +1

bence bundan sonra bırak o kassın, reddetme tabi her şeyi ama sen teklif etme. o ederse kabul edersin çünkü zaten ya başka birileri var ya da pek seni sallamıyor gibi. en azından anlamış olursun neler döndüğünü
  • yeni dunya duzeni  (23.11.14 02:26:52)
Seni bench'te tutuyor. Siktiri çek

  • [silinmiş]  (23.11.14 08:06:14)
bunda şaşıracak ne var anlamadım. flört ettiği ve ondan onay bekleyen halk ekmek kuyrukları uzunlugunda olan adayları elemeye çalışıyor. en iyisi olanla çıkacak işte. böyle şeylere gelemiyorsan siktiri çek. ama ülkenin şartları bu. let the games begin.

  • fransızkalanadam  (23.11.14 08:53:19 ~ 08:54:15)
"insan hoşlandığı birisini aramayı nasıl unutur?"
unutmaz.

  • icemint  (23.11.14 08:58:22)
Eğer o aramayı unuttuktan sonra sen yeniden arasaydın ya da salonda gördüğünde hemen konuşup hiçbir şey olmamış gibi davransaydın "hofff sıktı bu da be" triplerine girecek ve senden kaçacaktı. Böyle yapmadığın için değerin yükseldi ama tabi ilgi oranını bu şekilde sikkoluklarla arttıran kızdan sana hayır gelir mi? Gelmez.

Duruşunu ve tavrını da çok beğendim. Aynen devam.
  • pandispanya  (23.11.14 10:00:04)
Bence bir kez daha davette bulun. Tekrar sallarsa cevabını almış olursun. Yine de tavrını beğendim. :)

  • maxim gorki  (23.11.14 10:06:56 ~ 10:07:26)
normal bi kaşar.sevgili olmazsınız (kız olmak istemez) ama bikaç kez sevişirsiniz.

  • emm  (23.11.14 10:10:08)
senden kıza gitsin:

www.youtube.com
  • neferkitty  (25.11.14 18:33:39)