kız hoşlanıyor mu emin olamıyorum

Pek muhterem duyuru halkı,

Spor salonunda bir kız var. Daha doğrusu müşteri temsilcisi. Ondan başka 4, 5 tane daha var. Her neyse kaydımı yaptırırken bu ilgilendi. Lazım olursa diye telefonlar alındı verildi.

Salonda her karşılaştığımızda yanıma geliyor. Nasıl gittiği falan soruyor.
İşi gereği bunları yaptığını zannediyordum. Fakat işin içerisinde tuhaf bulduğum kısımlar oldu.

Geçenlerde odasının kapısının önünden geçtim. İçeriden fırladı, arkamdan seslendi. Yanıma geldi. Konuşmaya çalışıyor ama gözlerinin içi parlıyor, yüzünde bir gülümseme var. Konuşmak için elinden gelen herşeyi yapıyor sanki.
Vaktin varsa birşeyler içelim deyip, salonun büfesinden soda vs ısmarlıyor.
Yine bir gün konuşurken işi çıktı gitmesi gerek, elinden geldiğince geç gitmeye çalıştı, giderken de sende telefon numaram var çekinmeden arayabilirsin dedi.
Bu ve bunun gibi dolu şey var.

Üstelik kız genç ve güzel birisi. Bu davranışları normal mi yoksa hoşlanıyor mu emin olamıyorum.

bu his bütün badicilere oluyor galiba :d

www.eksiduyuru.com
  • neferkitty  (26.10.14 23:20:29)
çok ballısın pampa.

  • fransızkalanadam  (26.10.14 23:22:31)
bugunku antremanda goz dolduran futbolcu'nunkiyle aynı kız çıksa efsane olur yalnız :d

  • aguilas negras  (26.10.14 23:23:46)
@nefer, badi halüsinasyon yapıyor sanırım :)

  • Cherea  (26.10.14 23:26:18)
çok bariz hoşlanıyor.

  • sckxyss  (26.10.14 23:26:46)
telefon numarası vermiş yalnız bariz yazıyor bu seferki kız :D

  • neferkitty  (26.10.14 23:27:57)
yalnız beyler emin misiniz, gazı verip beni ataşlara atmayın, kız siktiri çekerse bir daha ne yüzle karşısına çıkarım. o salonun kapısından nasıl içeriye girerim :(

  • Cherea  (26.10.14 23:35:17)
bu kadar şey olmuş ve bunu sorma gereği mi duydunuz? benden odunları da varmış :))

  • tirt star  (26.10.14 23:41:26)
Ben eminim panpa sen de yürü. Bu tereddütlerin çok anlamı yok bence. Kız senden adımı bekliyor işte, net.

  • aguilas negras  (26.10.14 23:43:07)
böyle bir durumda yürüyeceksin genç, ama aklının bir köşesine de yeni müşteri adaylarını senin aracılığınla oluşturup portföyünü genişletme amacının olabileceğini yazacaksın, iletişimin boyut değiştirmesiyle bu anlaşılır zaten.
EK: böyle bir şüphenin olasılığı yaz aylarında daha yüksekken kış aylarında daha düşüktür, salt seninle alakalı olma olasılığı daha yüksek bu sebeple de. Malum, spor merkezleri genellikleyaz aylarında yeni müşteri edinme konusunda sıkıntı yaşarlar.

  • candanag  (26.10.14 23:47:34 ~ 23:50:38)
Sopalıksın. 1 dakika beklediğin hata. Facebook'tan sağdan soldan ekle ve takibe başla hemen.

Bütün spor salonlarındaki güzel kadın personeller duyuru erkekleri ile çıkıyor olacak. Zamanla buradan indirimli üyelik ağı kurucaz.
  • hiko seijuro  (27.10.14 00:46:11)
sonuç bekliyoruz

  • emirkulu  (27.10.14 08:24:17)
telefon numarasını verip ara diyorsa aramak gerekli

  • fallthepieces  (27.10.14 08:50:03)
bildiğin yürüyor kız daha ne bekliyorsun

  • horizon  (27.10.14 08:51:16)
Yardır.

  • arnold schwarzeneger  (27.10.14 08:53:20)
anlamak için kızla konuştuğunuz bi zaman kendisine bugün bana birisi teklif etti gibi bişeyler söyle yüzüne dikkatli bak duygusu fazla olan biri olduğu için duygularını hemen ele vericektir ve yüzüne yansıyacaktır. kafasını yere indirir başka bir yere bakarsa suratı düşerse v.s gibi davranışlar sergilerse ama kabul etmedim dersin kendine göre bir kızda olması gereken özellikleri sayarsın ve onu tarif edersin ama o olduğunu söylemezsin sana daha çok yakınlaşmaya başlayacaktır abartılı bir şekilde. mesajlar atacaktır geceleri kaçırmak istemeyecektir. ilerki bir zamanda bi yere götürürsün falan açılırsın kendisine tam olarak. yok neşeyle, arkadaşça, espriyle meraklı bir şekilde soru sorarsa kimmiş, nasıl biri diye şansına küs dostum. çünkü bazı kadınlar çok neşeli, cana yakın oluyorlar yanlış anlaşılanbiliyorlar anlatabildim mi?

  • aat bh  (27.10.14 14:56:50)
Allah Allah. Spora gidip de kızların asılmadığı tek kişi benim galiba! :)

  • maxim gorki  (27.10.14 15:08:09)
bariz yaziyor. adim atmak icin biraz daha beklersen umudunu yitirip baska sulara yelken acacak, elini cabuk tut.

  • gerard  (28.10.14 07:35:27)
tipik film konusu, kısa film.

  • trollmatik  (23.11.14 02:33:06)