hangi filme gideyim?

1) unutursam fısılda
2) deliha
3) olur olur
4) yıldızlararası

amacım 1-2 saat de olsa güzel vakit geçirmek. öyle çok derin düşünmeyin lütfen. eğlenceli bile olsa yeterli.

sizce hangisine gideyim?

deliha tabeyki :)

  • trollmatik  (20.11.14 14:34:39)
yıldızlararası

kesinlikle güzel vakit geçirirsin. hatta filmden çıktığında zaman kayması bile yaşayabilirsin :)
  • razvan rat  (20.11.14 14:35:12)
interstellar

  • the feel good  (20.11.14 14:38:08)
Interstellar. Baya sariyor.

Olur Olura gitigimizde ben ilk 20 dakikadan sonra uyuyakaldim (ik defa) ama arkadasimda bittiginde cok guzeldi dedi. Maksat eglenmekse gidilebilir ama beni pek eglendirmemisti, belki sonradan guzellesmistir.

Delihayi sozlukte yerden yere vurmuslar, Unutsam Fisilda da duygusalmis.

Eyyorumlamam bu kadar.
  • rivulet  (20.11.14 14:39:32)
kafa yoracak halin yoksa interstellar'a gitme. diğerlerini de bilmiyorum ama çerezlik film değil interstellar (yıldızlararası).

  • loveinaflipbook  (20.11.14 14:39:40)
Çerezlik film arıyorsan, interstellardan uzak dur.

Unutursam Fısılda'da keyifli vakit geçirirsin.
Olur olur ve Deliha da güzeldir heralde ama izlemedim.
  • lcha  (20.11.14 14:50:11)
our olura asla gitmeyin. boş yere paranızı ve zamanınızı harcamayın. güldür güldür'ü 10 dakika izlesem yaptıkları 2 saatlik filmde güldüğümden daha çok gülüyorum. ne bir iç açıcı konusu var, ne de akıllı bir senaryo. Üzgünüm ama iyi bir film yapamamışlar.

unutursam fısılda'ya gittim, gerçekten güzeldi. Tavsiye ederim.
Yıldızlararası imdb'den 9 almış bir film. Henüz gidemedim en kısa zamanda ona da gitmek istiyorum.
Olur olur yüzünden deliha filmine de inancım azaldı. Türk komedi filmlerine olan inancımı azalttı salak film.
  • safepassage  (20.11.14 14:50:40 ~ 14:51:17)
author deliha icin "kezban filmi" gibi biseyler demisti.
unutursam fisilda zaten sinema'nin cezmi ersoz'unun filmi.

interstellar'a git. izledikten sonra interstellar'i bu sacmaliklarla ayni listeye koydugun icin vicdan azabi duyacaksin.
  • nawres  (20.11.14 14:51:36)
loveinaflipbook'un da dediği gibi interstellar çerezlik bir film değil kafa yormak istemiyorsan gitme. ancak gidilmesi gereken bir film ve verdiğin paraya değer.

onun haricinde unutursam fısıldaya gözü kapalı git. ilk bölüm epey güldürüyor, eğlenceli bir film. 2. yarı hüzünleniyor.

delihayı sözlükten birkaç entry'den alıntılama yaparak anlatacağım;

''gupse özay'ın "nurhayat'ı itici mi buluyorsunuz? daha hiçbir şey görmediniz." temalı çalışması''

''(bkz: interstellar ve deliha'nın aynı yüzyılda çekilmesi)''

işin özü gidip para verilecek bir film değil.

bunu genel olarak söylüyorum; lütfen şu insanlara para kazandırıp yenilerini çektirmelerine neden olmayın. hem belki de hakkını vererek daha başarılı olacakları işleri yapmalarını engelliyorsunuz..
  • air  (20.11.14 14:52:43)
interstellar. 3 saat sürüyor yalnız.

  • inheritance  (20.11.14 14:53:28)
interstellar net.

  • linahor  (20.11.14 14:54:44)
interstellar'ı izle.

diğerleri leş.

o değil de ben türk filmi yapılmayan eşkıya öncesi o yılları özledim. bu ne amk vizyonda 10 filmi varsa 7'si türk. hepsi de kötü kötü, tv'lerdeki iğrenç dizilerin film halleri. cidden baydı. türk sineması umarım o karanlık döneme yeniden girer. salonlar böyle gereksiz filmlerle işgal olmaz. ileride torunlarımız taşak geçecek lan bu filmlerle. sizin yaşadığınız dönemi skeyim diyecekler. insanda biraz utanma olur.
  • sir gawain  (20.11.14 14:56:28 ~ 14:58:19)
interstellar. delihayla falan kıyaslanamaz bile.

  • harekatamiri  (20.11.14 17:06:36)
1) unutursam fısılda gitmediysen elbette once buna git bence

  • kamyonsans  (20.11.14 17:15:01)