Yurtdışı Balayı Tavsiyeleri

Selamlar,

Yurdışına balayına gitmeyi düşünüyoruz sevdicekle. Sizin önerebileceğiniz yer, otel, tur, tur şiketi vs. var mıdır?

Ek.Bütçe her şey dahil(pasaportlar bile) max 10bin tl.

Balayi icin en mantiklisi gemi ile cruise turuna cikmak bence ama iyi bir gemiyle gitmek gerek yoksa cileye dönüşür. MSC'nin gemileriyle gidilebilir.

  • surfer  (18.11.14 15:49:10)
maldivler tek tercih

  • co2s2  (18.11.14 15:58:06)
maldivler'e gitmeyin nolur. bir zamanların italya'sı oldu çıktı. önce bütçenizi ve ne kadar uzağa gidebileceğinizi belirleyin, ondan sonra daha iyi öneriler gelicektir.

  • sayns  (18.11.14 16:14:50)
gitmeyeceğiniz yeri söyliyim. prag. o kadar çok turist var ki romantik bir ortam oluşturmanız imkansız.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (18.11.14 16:15:44)
dubrovnik cog ho$

  • jedilance  (18.11.14 16:24:13)
www.moretravel.com.tr

www.cafetur.com biz cafeturlar italya ya gittik gecen yaz çok memnun kaldik. farklı yurtdışı turları mevcut.
  • rurouni  (18.11.14 16:29:23)
tur ile gitmeyin de nereye giderseniz gidin.

  • kafkef  (18.11.14 16:32:22)
maldivleri kesinlikle tavsiye ederim. tam balayı yeri.

  • sta  (18.11.14 16:38:15)
belçika brüksel.

sıkılırsanız paris veya amsterdam hızlı tren ile 1.5 saat. isterseniz brugge on numara yer, 1 saat uzaklıkta. ets başarılı bu konuda. ben bir yamuklarını görmedim.
  • galahad  (18.11.14 16:52:58)
Öncelikle turla gitmeyin. Onların size göstermek istedikleriyle sınırlı kalırsınız. Balayı olduğu için muhtemelen otel gibi unsurların biraz daha kaliteli olmasını isteyebilirsiniz. Popüler destinasyonlarda çok iyi otellerin fiyatları genelde can yakıcı oluyor. Eğer illa deniz, kum, güneş görmemize gerek yok derseniz size şiddetle Porto'yu öneririm. Otel olarak da InterContinental Porto Palacio das Cardosas.

  • Sandeman  (18.11.14 17:01:55)
bulgaristan'daki ski resortlari.

  • varg  (18.11.14 17:13:24)