ucuzundan tablet

selamlar

tablet alacağım. ipad ya da galaxy önerisiyle gelmeyin lütfen. şu kadar iyi ekran şu kadar gb şöyle kamera falan lazım değil. müzik, internet, youtube, fb gibi şeyler kullanacağım en lüks olarak. -ki bunları her cihaz yapıyor.-

tabletteki asıl amacım ders çalışmak, aof'un sitesinde bulunan interaktif dersleri kullanmak, sürekli çantamda ve yanımda taşıyarak arada bir not almak falan. makale okumak falan. internetten konu hakkında kaynak bulmak vs. kısaca not defteri gibi kullanmak. kalem kullanarak not alabileceğim bir özelliği olursa şahane olur. hatta resim, çizim yapabileceksem işin ekstrası olur ama çok da elzem değil onlar.

not: arada bir cafe'ye gidip yazı yazmak istiyorum. tablet'e harici klavye takılabiliyorsa iyi olur. şayet cihazda yazı yazmak, klavyede yazmak gibi rahatsa ekstra bir şey gerekmez.

neler var piyasada? tanımamış ucuz markaları da önerebilirsiniz. orta kalitede bir şeyler arıyorum. aldığım ürün biraz kullandıktan sonra performans sorunu yaratır mı? zira çevremde gördüğüm ve cidden çok ucuza alınmış tabletler var. benim işimi görecek nitelikte. bu kadar ucuz olmasının sebebi bi kaç ay sonra işe yaramaz hale gelmesi mi ki?

altta galaxy tab 3'ten bahsedilmiş. o kadar ucuz muydu onlar? ben de 200-300 arası bir şey arıyorum.

şunu buldum, bahsettiğim özellikleri taşıyor. ne dersiniz buna?
www.teknosa.com

ucuz bir şeyler arıyorsunuz ancak yapmak istediğiniz işlemlerde düşük işlemcili modellerde başınız ağrıyabilir. s pen şart değilse en kötü ihtimal asus memopad derim ama siz yine de nexus7 ya da ipad 2/ mini yi de araştırın

  • moody90  (17.11.14 20:50:46)
merhaba

ilgilenirsen görüşebiliriz (git:www.sahibinden.com )
  • redlabel  (17.11.14 21:19:08)
7 inç android tabletlerin uçuş modundaki telefondan farkı yok. 7 inç olanların aradığım nitelikleri taşıdığını sanmıyorum.

  • dahinnotha  (17.11.14 21:22:57)
21 kasım'da tüm bim'lerde.
www.bim.com.tr

  • saklubilig  (18.11.14 08:59:42)
Yazdıklarını tek tek okudum..

Bunu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz..

www.bulabilirim.com
  • white35  (23.11.14 22:46:59)
hocam kararinii vermis gibisiniz. 9 inch tablet bakiyorsaniz surda en ucuzdan pahaliya dogru gidiyor www.akakce.com hayirlisi olsun,

bu arada galaxy tab 3 kullandim memnundum. suan yazdigim samsung netbookdan daha hizli ve kullanisli idi diyebilirim.
  • kup tuz  (23.11.14 22:59:05)