+18 ms project, kritik yol hesabı bilen var mı

olm ödev vermişler ben daha yeni uyandım duruma, 3 tane soru var kritik yol,varyans bir de şemasının çizilmesi gerekiyor. youtube'dan baktım adam ms project'le tıkır tıkır yapıyor "bilen adama" basitmiş gibi geldi. bende program bile yok anasını satıym. bilen varsa yollayım bira falan ısmarlarım bi kıyak yaparım.

ya da yol falan gösterin çok fena sıkıştım

eğer bir aktivitenin süresi uzadığında bu projenin de süresinin uzamasına sebep oluyorsa o aktivie kritik yol üzerindedir.

cidden çok basit aslında. biz de operations dersinde görmüştük proje şeması, kritik yol, varyans vs. ama program kullanmıyorduk.
  • king lizard  (14.11.14 00:04:27 ~ 00:05:41)
Projeyi tum dependency leri ile girdikten sonra detailed gantt chart ta kirmizi ciZgileri takip edince buluyordun hatirladigim kadari ile ms project te

  • nooneatall  (14.11.14 00:29:27)
abi bende o program bile mevcut değil, yok mu sevap işlemek isteyen.

  • divit  (14.11.14 00:31:38)
torrentten film indirmeyi bilen birinin sorduğu şu soru ne kadar ayıp. cık cık cık

  • exordinary  (14.11.14 05:18:02)
Başka programlar yok mu bunu yapacak? Zamanında çok dandirik programlar kullanırdık.

  • [silinmiş]  (14.11.14 07:19:28)
  • argent dawn  (14.11.14 08:17:26)
programı buldum lisansım varmış zati benim, bu yuvarlaklı şemaları çizemiyormuş elle çizmek lazımmış.
neyse ödevi yapamadım mühendisliğimden utandım, günü de geçti zaten.

  • divit  (15.11.14 13:08:54)