Beşiktaş'tan Via Port'a Nasıl Giderim?

İstanbul'da yaşayan bir insan değilim ama iyi kötü bilirim İstanbul'u. Beşiktaş'tan bu pazar günü (Avrasya Koşusunu göz önünde bulundurun) Via Port'a nasıl giderim? Aklımda deniz yoluyla Kadıköy, oradan da otobüsle Pendik vs. bir şeyler yapmak var. Hayırlı bir iş olması için gidiyorum, bir el atarsanız sevinirim. Süre konusunda da tahmin verirseniz sevinirim.

kadıköyden 16k'ya bineceksin. ama hepsi geçmiyor viaporttan geçenlerin önünde yazıyor viaporta gider diye. 90 dakikaya gidersin kadıköyden.

  • mattiadestro  (13.11.14 18:42:06)
16 16kh vs pendik köprüsüne giden herhangi bir otobüse binip oradan dolmuş yapılabilir.

  • atacaksinfinke  (13.11.14 18:44:40)
kadıköy den direkt kurtköy otobüsleri var onları kullanabilirsin.

öneri olarak da kadıköy'den metro ya binip bu otobüse kartal köprüsünden de aktarma yapabilirsin.
  • asm  (13.11.14 18:46:28)
16K ve 16kh sürekli ölümüne kalabalık olur bu arada. Hayırlı bi iş deyince belirteyim dedim. Takım elbise ve ayakkabı falan bindiğin gibi kalmayabilir.

  • ufukcel  (13.11.14 18:49:08)
Anladığım kadarıyla Pendik veya Kurtköy otobüsü Kadıköy otobüs duraklarından kalkıyor. İlk duraktan binmek belki avanttajlı olur diye düşündüm. Ama metro ile Kartal yapıp sonra otobüse binip süreden kazanacağım derken oraları bilmediğimden çuvallayabilirim de.

  • arandur  (13.11.14 18:54:36 ~ 18:54:47)
trafik yoksa metro ile otobüs aynı sürede gidiyor kadıköy kartal arasını.

  • ufukcel  (13.11.14 21:36:04)