(cok) yakin arkadaslarinizin tolere ettiginiz huylari var mi, neler?

sb
edit: bu sevmediginiz huylariyla/yönleriyle nasil basa cikiyorsunuz?

benimkilerden biri biraz sapık ve biraz bencil. ama yakın arkadaş işte atsan atılmaz satsan satılmaz.

  • emfuzi  (12.11.14 16:10:32)
istediği her şeyi yapabilirler. çorbadaki sinekten tiksinmeyiz biz.

  • washe  (12.11.14 16:12:17)
en yakın arkadaşım kedim.
arada koltukları tırmalıyor, ama idare ediyoruz.

  • alice practice  (12.11.14 16:12:29)
böyle hep yapmak istediğin bişeyi yaptırtmamak için sinsi sinsi araya başka bişey sokmaları sanki kendi yapmamış hiç bilmiyormuş gibi davranmaları

  • eja  (12.11.14 16:18:57)
iki adet çocukluk arkadaşım var bunlar nerden baksanız 20-25 yıldır arkadaşım, biri ağır kanlı ve tembel diğeri de biraz bencil, ama sorun olmuyor, o kadar zaman olduki gülüyoruz bu durumlara.

  • ravenudon  (12.11.14 16:22:07)
en yakın arkadaşımın huylarından ölesiye tiksinirim o da beni çok sevmez, tamı tamına zıt karakterleriz ama 14 senedir, yani 2000'den bu yana birbirimizin en yakın arkadaşıyız.

  • sir gawain  (12.11.14 16:44:55)
aşırı konuşması
bi yerden sonra beni falan unutup sadece konuşması

eskiden daha fazla tolere edebiliyodum ama sanırım yaşlandım, eskisi kadar tolere edemiyorum :)
  • la noix  (12.11.14 16:45:17)
Agresif olmasi.
ota boka sınırlenmesi. Seviyorum namissizi birbirimizi cok iyi anliyoruz ama alttan almaktan yoruluyorum bazen.

  • rayde  (12.11.14 17:54:09)
artık kimseyi tolere etmiyorum sildim attım hepsini çok mutluyum böyle

  • neferkitty  (12.11.14 17:57:17 ~ 18:05:16)
elbette var. tolere etmeyecek kadar sert olan elbet kırılır, her şeyi tolere eden ise eğilip bükülür hep. arayı bulmak lazım başka türlü yaşanmaz ki?

  • icim urperiyor  (12.11.14 18:18:53)
Bir arkadaaim var bi telefon eder saatlarce konusur,ben onun aradigini gorunce hemen kulakligimi takarim ve dinlerim.
Benim pek cevap vermeme firsat vermez zaten kendisi ben sakin bir sekilde dinler hi hi der gecerim.

Kisileri oldugu gibi kabul etmeyi ogreneli uzun zaman
Oldu o yuzden sorun etmem sonucta ozunde iyi olan bir arkadasim ve kendi sorunlarini bu sekilde asiyor.
  • brnbrs  (12.11.14 18:48:33)
tolere etmek kısmı biraz sıkıntılı algılanıyor bence. onun haricinde çok yakın arkadaşımız/arkadaşlarımız da bizi belli konularda tolere ediyor, onu da düşünerek cevap vermek lazım. hiçbirimiz PERFECTOOO değiliz nihayetinde. tolere etmek arada sevgi ve güven olduğu ve karşılıklı kabul edilebildiği sürece ilişkilerde normal bir durum aslında.

  • dessy  (12.11.14 21:43:13)
Defalarca soruyor herhangi bir soruyu, hep ayni cevabi verdigim halde. Bunu cok yapiyor ama cok yakin arkadas oldugu icin idare ediyoruz ne yapalim?
Her seferinde cevap vererek basa cikiyorum:)

  • delifaruk  (12.11.14 21:51:30)