deri ceket alırken dikkat edilmesi gerekenler

arkadaşlar spor tarzda deri bir ceket bakıyorum ancak piyasada çok fazla model bulamadım (desa, derimod vs..)
kapalıçarşı tarafında bakmak mantıklı mıdır?
siz alırken nelere dikkat ettiniz?
tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
fiyatlar çok oynuyor 300 - 1800 arası fiyat gördüm yaptığım ufak araştırmada. sebebini anlayamadım.
yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Öncelikle kuzu değil, dana derisi almak gerekiyor. Hem estetik hem dayanıklılık için. Dana derisi mont da 500'den başlar tahminimce. Üzeri fiyatlar da modele, tasarıma, işçiliğe ve markaya göre değişir.

  • nereye bu gidis  (10.11.14 21:36:24)
Dana derisi ağır olur, dana derisi bulamazsınız. Deri pahalı olduğundan o fiyatlar normal. Dikkat edilecek bişey yok deri deridir. Koyun tercih edin. (Ayakkabı tasarımcısıyım sektördenim yani, kesin bilgi.)

  • suicides underground  (10.11.14 23:14:54)
massimo dutti. maksimum 500'e çok şık bir ceketle çıkarsın.

  • timmie  (10.11.14 23:29:34)
massimo dutti'de deri ceketler 550 tl'den basliyor. max 500 olmasi mumkun degil -indirime bile kalmiyorlar artik.

  • federer  (11.11.14 08:35:09 ~ 08:35:30)