[]

Pink Floyd - The Endless River albümünü en kısa nasıl temin edebilirim?

Pink floyd'un yeni albümünü almaya çalışıyorum ama idefixte şaka gibi bir süreç yaşadım iptal ettim bunu fiziksel albüm olarak türkiyeden en kısa nereden temin edebilirim bileniniz var mı?
 
Fiziksel olarak almak istediğinizi yazmışsınız biliyorum da, itunes üzerinden yaklaşık 15TL gibi bir fiyata extended versiyonunu alabilirsiniz.
Başka ilgilenenler de vardır diye yazayım dedim.

Siz herhalde hediye olarak vereceksiniz ki cd olarak istiyorsunuz.
  • burfak  (10.11.14 15:29:21) 
www.ebay.com

ben de buradan sipariş vereceğim. arşiv için güzel bir parça olacaktır.
  • mermize  (10.11.14 15:32:34) 
@burfak yok fiziksel isteme nedenim yüksek çözünürlükte monitörlerden dinleyebilmek için ve tabi arşiv için. biraz eski kafalıyım bu konuda hala dinlemedim albümü o ilk etkiyi o şekilde duymak istediğim için.


  • the coolest dude  (10.11.14 22:10:13) 
arşiv için kesinlikle katılıyorum ama yüksek kalitede dinlemek için itunes'u ben de öneririm.


  • timmie  (10.11.14 22:15:16) 
@the coolest dude yüksek çözünürlüklü monitör derken, bu albümün dts 5.1 versiyonu mu mı bahsediyorsun? hani normal cd ise zaten stereo olacaktır. yüksek çözünürlüklü dediğin için ayrıca bunu sormayı uygun gördüm.

o söylediğim dts 5.1 (blu-ray audio) versiyonu da amazon.com'da var. ama o da en düşük 25 dolar civarında. tabi bir de shipping olayı var 15 dolar gibi...

ama normal stereo cd dersen, ebay en iyi çözüm. itunes falan hala çok mp3 gibi ne bileyim. direkt cd'yi almak varken...
  • mermize  (10.11.14 23:29:16) 
@mermize yüksek kalitede stereodan dinlemeyi düşünüyordum. şöyle açıklayayım, 2 monitör 3 de hoparlörden oluşan bir ses sistemim var müzik setine bağlı ondan dinleyeceğim. Dnr'da da bluray versiyonunu gördüm ama müzik setinde çalışacağını sanmıyorum. Stereo cd de bu sistemde aynı kalitede katkı sağlayacağını düşünüyorum. Teşekkürler yardımlarınız için sanırım Dnr'dan online sipariş edeceğim.


  • the coolest dude  (10.11.14 23:58:04) 
Amazon.co.uk
bir haftada elinizde olur

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (11.11.14 00:23:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.