Bize Niye Yok?

iyi geceler beybladeler

kadın giyimde çok çeşit uygun fiyat varken erkek giyim niye pahalı ve dandik? avmde gezerken bakıyorum 20-30 liraya güzel şeyler var kızlar için. ama erkek için 20-30 liraya keko apaçi stayla şeyler oluyor. ya da basic tişört falan. niye böyle?

Çünkü bu a.k memleketinde erkek olmak zor.

  • Solem  (09.11.14 00:14:48)
o alım gücüne sahip erkeklerin çoğunluğu apaçi, keko demek ki. sen de apaçi ol.

  • diabolus79  (09.11.14 00:18:05)
zaten mağazalardaki erkek bölümleri de bi nevi çocuk parkı gibi, eşleriyle falan gelenlerin oyalanması için ufacık yer ayrılmış ve itelemece.

terkos pasajına bi bakın arada iyi şeyler oluyor.
  • delineron  (09.11.14 00:19:24 ~ 00:20:00)
ahjdgahjsd Ne demek lan o alım gücüne sahip erkeklerin çoğu apaçi? Vay amına koyim bu kafayla siktiniz zaten memleketin anasını. :D

  • Solem  (09.11.14 00:22:15)
yıllardır anneme eşime söylediğim bir şeydi bu. bana hiç bişeyi beğenmiyosun diyolar. e nesini beğenicen burdakilerin ya. süper marka dedikleri erkek markalarının hepsi de tırt.
alım gücüyle alakası yok ya sarar'da kiğılı'da da boktan her şey. çok nadir adamakıllı bir şey bulunur.

  • cemiyetin unlu simasi  (09.11.14 00:22:26)
satış politikası.

kadınlar erkeklere oranla daha çok ve sık alışveriş yapıyorlar.

kısacası;

kadın ürünlerinde sürümden kazanıyorlar.
erkeklerde ise parça başından kazanıyorlar.
erkek 2 alırken kadın 8-9 alıyor.

erkek ürünlerini de ucuz satsalar para kazanamazlar.
  • air  (09.11.14 00:25:24)
Erkek için güzel giyinmenin bedeli ağırdır kardeş..

  • mountaincat  (09.11.14 00:25:53)
Çünkü biz 10 tane alırken siz 1 tane alıyorsunuz. Nasıl kazansın erkek giyimciler:P

  • i-pek  (09.11.14 00:27:20)
o 20 30 liraya satılan kadın kıyafetleri de çok kötü bence.

güzel giyinmek hep türlü pahalı. sadece kadınlar ucuz malları begeniyor.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (09.11.14 04:05:43)
@rm nerden alalım abi? çarşıdaki esnaftan al diyorsan onların modelleri daha felaket.

  • mattiadestro  (09.11.14 11:17:35)
Tam tersi erkek iç giyim daha uygun ve pahalısı hiç yok :)

Sen hç 400 TL lik erkek sabahlık gördün mü :)

www.bulabilirim.com
  • white35  (09.11.14 17:29:37)
@white 35 ben loro piana'da 300 euroluk erkek donu bile gördüm ne diyosun sen

  • mountaincat  (09.11.14 17:36:16)