Bu boyutta bir dövme kaça mal olur?

Yaptırmak istediğim dövme aşağı yukarı resimdekiyle aynı boyutta. Biraz daha sade ve renk içermiyor.

Soru,
-Bu ebatta bir dövme yapmak için ortalama ne kadar para ödemem gerekir?

@freekara,

Resimdeki gibi kola yaptırılacak. Her bir dövmecinin farklı farklı rakamlar isteyeceğinin farkındayım. Amacım tahmini olarak ortalama bir fiyat almak.
  • tendra van case  (08.11.14 12:59:41)
3-5 bin arası. benzer kalitede yaptırmak istiyorsan.

  • archely  (08.11.14 13:30:36)
300-400 çok az böyle bir dövme için, o fiyata yapanı bulsan bile yaptırma.

3-5 bine bulursan da yaptırma, half sleeve falan yaptırmıyorsun sonuçta kazıklanmanın da alemi yok.

temiz ve iyi işçiliği olan bir dövmecide 1000-2000 arası olacaktır muhtemelen. daha sadesi olacaksa 2000'e çok yaklaşacağını sanmam.
  • gizemlikovboydankacankertenkele  (08.11.14 14:35:30)
300-400'e yapılan işler senin de göreceğin gibi ciddi anlamda vasat. realistik dövmeler yeni yapılmış haliyle oldukça silik. iyileşince daha da kötü görünecekler. çoğu da kopyalama-internetten alınmış.

her çizim yapmasını bilen, eline her makina alan iyi dövme yapar diye bir şey yok şunu aklınızdan çıkarın lütfen. hayatın boyunca vücudunda kalacak ve ne kadar kaliteli olursa olsun zaman içinde silikleşecek. vücut mürekkebi sürekli atmaya çalışacak çünkü. işçilik konusuna değinmiyorum bile. hatasız işlendi diyelim, 2-3 sene sonra kötü göründüğü için üzerinden geçirtmeye gideceksin. ne anlamı kaldı?

sonuçta parayı sen ödeyeceksin senin kararın, ama bu dövme işçiliğin hakkını vererek 300-400 gibi fiyatlara yapılmaz. bu kadar.
  • gizemlikovboydankacankertenkele  (08.11.14 22:25:59 ~ 22:26:52)