[]

cübbe falanı

bilmiyorum cübbemi deniyor bunlara ama şimdi benim bunu yaptırmam lazım. eBay'dan filan bakıyorum ama polyesterden yapmışlar. hoş durmuyor. terziye yaptırsam içinde ki rengi tam bulamaz gibi geliyor.

cdn.sheknows.com

nası yapsak? nerde yaptırabilirim bunu. adana'dayım.

edit : hah güzel fikir geldi. hiç düşünememiştim ya :)

peki şimdi kumaş çeşidi vardır. onlardan hangisinden alıyım. ne kadar alıyım. ne kadar tutar?

Kingdom of rust'a cevabi için teşekkürler.

 
hazır alacaksan şuraya bak derim www.darkknightarmoury.com

youtube'da lindybeige diye bir adam var yün battaniyeden yapmış yağmur da geçirmiyor.
  • rhollor  (08.11.14 10:36:25 ~ 10:40:31) 
işte Harry potter temalı birşey var. Orda giyicem. Slytherin.
cosmicstring ne dediniz anlayamadım :)

@rhollor : çok pahalı ya. Yılda 1 kez giyeceğim birşey için bu kadar veremem. o videoya Bakacam. Sağol.
  • allanpoe  (08.11.14 10:47:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.