hangi tchibo termosu ?

www.tchibo.com.tr

kararsız kaldım. galiba ikinci attığımın içi plastik

dostum çıtçıtlı kapak nasıl bir şey bilmiyorum ama çantaya atıp kullanabileceğin bir şey al bence bunun kapağı sadece elde taşımaya uygun gibi. vidalı kapak oluyor benim dediğim galiba. yine de sen bilirsin.

  • biyik  (03.11.14 20:14:25)
ikincisini mağazada gördüm. baya sağlam gözüküyordu. ama içmesi zor gibi. ortaki çıtçıt aşağı inince, kahve o üste geliyor, oradan içiyorsun.

  • violetsky  (03.11.14 20:27:55)
Çelik termos. Sıçak şeyleri diğerinden içmek tam bir eziyet. Ayrıca çıtçıtların kauçuğu oluyor ben de hep yatay şekilde çantaya atarım damlama bile olmuyor. Ben starbucks'un desensiz çelik olanını almıştım 2-3 saat sıcak tutuyor. sonraki 2-3 saat de ılık.

edit: inceledim de tekrar bunun çıt çıtı farklıymış bu da sakat. benim dediğim şu
i01.i.aliimg.com

senin koyduklarının delikten sonra plastik olması bir noktada içtikten sonra birkaç damlanın öyle kalmasına neden oluyor.
  • taqster  (03.11.14 20:58:32 ~ 21:04:29)
www.tchibo.com.tr

ben de bundan var çook memnunum.
  • tuborg yesili  (03.11.14 21:13:45)
ilk linkteki kadın arabanın içinde ama bulutlara bakıyor?

termostan ne içiyor acaba kendisi.
  • i was me but now he s gone  (04.11.14 08:41:06)
@i was me aynı şeyi ben sorcaktım ahahaha :) plastik pis pis kokuyo ya, bende tchibonun başka bir termosu var içi plastik, o kokudan kurtaramadım bir türlü. bence çeliğinden alın.

  • emirkulu  (04.11.14 08:54:38)