pkk'nın son saldırıları (maskeliler)

şimdi bu şekilde anılıyor, maskeliler..
maskeli 3 kişi 5 kişi vs vs.
bu maskelilerin olayı ne?
3 askerin şehit edildiği zamanda pkk olayı kabullenmemiş filan diye duydum.
yeni yaratılan bi grup mu bu?

apo'ya imralı denmesi ile aynı şey. hükümet güdümlü medya pkk'yı halka masum göstermeye çalışıyor.

  • bira sisesi kapagi  (30.10.14 10:18:26)
Pkk ile iclerinde bulunupta sakinligini koruyamayan ve orguye uymayan bir grup oldugunu dusunuyorum kendi aralarinda planlanmis olabilir.tabi pkk nin yalanlamasi yalanda olabilir .

  • bluebey  (30.10.14 10:21:27)
pkk gerceklestirdigi saldirilari ustlendi, kritik donemlerde bile boyleydi bu.

simdi pyd/ypg sayesinde uluslararasi alanda pkk'nin de mesruiyeti artarken boyle sacma sapan bir sekilde, alisveris yapan, ailesinin yaninda olan, sivil giyimli askerleri oldurmek pkk'nin yapacagi en son sey olur. kendi ayagina sikmak olur bu.

kendi ulkesine 8 tane fuze attirmayi, savas cikarmayi, isid'i ve bilimum sunni teroristleri desteklemeyi, tirlarla silah gondermeyi goze alabilen insanlar su anda ulkenin basinda. en buyuk supheli bunlar ve destekledikleir sunni hilafet heveslileri bence.
  • nawres  (30.10.14 10:34:07)
pkk ustelnmedi ama yine de dallanmalarindan budaklanmalarindan olabilir. bir de aklima bunu pkk yapti gibi gostererek kendisine kar birakabilecek gizli bi orgut olabilir o yuzden emin degilim sahsen.
sadece 3+1 sehidimize uzuluyorum

  • jedilance  (30.10.14 11:10:51)
pkk'nın içinde bir sürü yapılanma var aslında, biz pkk diyip geçiyoruz. büyükleri hdp,hpg,kck,ypg,ydp,pjak vs vs vs. bu maskeliler de onlardan kendi inisiyatifiyle harekete geçmiş, daha küçük bir parçası sanırım.

biliyorsunuzdur ypg-h yakın zamanda güneydoğu'da asker ve polislere sokağa çıkma yasağı ilanı bile etti. sanırım ondan vuruyorlar. yine yanılmıyorsam fuatavni, cemaatçi polislerin hedef alındığını hatta bir liste verildiğini bile söyledi.

kim yaptıysa, kim yaptırdıysa hepsinin allah belasını versin.
  • repins  (30.10.14 11:57:38)