Spor yap diyenler

Libidoyu düşürmek için bazı arkadaşlar tavsiye istiyor.Cevap olarak da spor yap diyenler oluyor. Neden böyle deniyor?Ben spor yaptığım zaman kendimi baya dinç,fit,alımlı hissediyorum ve antenler sürekli açık oluyor:) Ne kadar yorulursam yorulayım durum değişmiyor,istek artışı oluyor yani. Spor yaparak bu durumu aşan var mı merak ettim.

Reklamlar bitti.

  • yogapants  (25.10.14 21:55:45)
insan spor yaptığı zaman vücuttaki testesteron seviyesi yükselir bu bağlamda kimse daha az sekse düşkün olamaz. ama yorgunluksa burda kastedilen belki sevişicek mecalin olmaz anlamında söylüyolardır

sonuç:spor yaparsan libidon yükselir.
  • berginyonbaenre  (25.10.14 21:56:32)
şahsen vücut geliştirme antremanını spordan sayan medeni insanlarsak, benden de o durum oluyor.ama onun sebebi testosteron artışından dolayıymış.

  • darksdantes  (25.10.14 21:56:50)
bi de protein falan kullanıyırsan fiyüüüvt

  • Sskywalkeremre  (25.10.14 21:58:02)
Reklam derken?Samimi bir soru soruyoruz şurda.Duyurunun olayı bu değil mi zaten?Anonimliğin sayesinde çevremizdekilerle konusamadıklarımızı da sorabilmek.Bunu hala idrak edememeniz üzüyor beni.

  • Lola90  (25.10.14 21:58:38)
herkes seni erkek varsayarak cevap vermiş. kadın olduğunu da belirtseydin :)

  • bob's rotten head  (25.10.14 21:58:51)
aynen, hafta da 4 gün spor yapıyorum. sürekli basketbol oynuyorum öyle bir azalma yok

  • fallthepieces  (25.10.14 22:01:52)
spor var spor var. burda soruya göre genelde "enerjini boşaltabileceğin bir şeyler" olarak öneriliyor.

  • tescillimarka  (25.10.14 22:04:05)
Haftada 6 gün spor yapıyorum. Ağırlık çalışması, tenis, koşu, yoga her hafta. Spor yapmadığım zamanlarla bir fark yok. O önerinin sebebini anlayabilmiş değilim ben de.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (25.10.14 22:27:50)
sporun libidoyu düşürdüğünü sanmıyorum, osbiri azaltmak için bir yöntem olarak sunuluyor genelde çünkü yorgun olunca insanın eli gitmiyor, o bakımdan bence.
ayrıca fazla libido göz çıkarmaz, hele ki oraya buraya sokacak bi pipin yoksa.

  • baba jo  (25.10.14 22:30:20)
Spor yapıyorsanız ve kolesterol ağırlıklı (Hayvansal) besleniyorsanız liboda düşmez; bilakis artış gösterir.

  • angelus  (25.10.14 22:32:31)
Hareket berekettir..!

  • elitalkol  (26.10.14 14:57:56)
Antideprosyon ilaclari ve şişko gobekli Erkekler cozum olabilir.akrep burcu kadinlarina pek islemez ama

  • elitalkol  (26.10.14 15:00:39)
hayır, aşan yok, ama libido androjen demek, o kadar androjen patlaması yaşarken bari yarım kilo kas koysunlar kenara diye veriyoruz o tavsiyeleri.
spor elbette bu durumu daha da kötü (ehehe nesi kötü lan) hale getiriyor.
ayrıca yalnız ve hımbıl insanlar, kendilerini sadece böyle ifade edebiliyorlar :) bu daha hımbılaşmalarına ve cinsel açıdan iyice cazibe kaybetmelerine neden oluyor. bunu engellemeye çalışıyoruz. her şey insanlık için.
  • namus ninjası  (26.10.14 15:06:56)
valla ben baya düzenli olarak yaptım hiç azalttığı falan olmadı. en sonunda bıraktım zaten nasıl olsa kimse beğenmiyor beni kime yarancam aq diyerekten.

  • fransızkalanadam  (26.10.14 15:19:20)
libidosunu dusurmek isteyen insana verilecek en büyük tavsiye, iradesini güclendirmesidir.

  • sage  (26.10.14 16:34:38)