iphone 4s'i günde 3 kere şarj etmek normal midir?

Arkadaşlar merhaba,

Telefonumun şarjı 3,5 - 4 saat arasında 100%'den 10% dolaylarına düşüyor. Öncelikle bunun anormal olduğunu düşünüyorum. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Telefonumda bir sıkıntı varsa eğer servise verirsem değişim yaparlar mı bilmiyorum. Apple Store'dan randevu alırsam yine aynı durumda ne yaparlar, değişim için para mı isterler bilmediğimden aşağıda garanti durumunu paylaşıyorum telefonumun fotoğraf olarak.

Teşekkürler cevaplarınız için.

normal. 4s kullanırken hayatım prize bağlı geçiyordu son dönemlerinde özellikle

  • Sskywalkeremre  (23.10.14 20:17:38)
Aslında pek de anormal sayılmaz. Sık sık 3g kullanıyorsan, internette geziniyorsan çabuk biter. Ios 8'in de etkisi olabilir. Öncekine kıyasla bir azalma hissediyorsan ve garantin sürüyorsa randevu alıp şansını deneyebilirsin. Apple genelde pek sebep aramadan kullanıcı lehine davranır için rahat olsun.

  • youshookmeallnightlong  (23.10.14 20:17:42)
@youshookmeallnightlong ios 7den devam ediyorum. genelde şarjım gitmesin de uçak modunda kullanıyorum. wifi ile bağlandığım halde 4 saat dayanıyor maksimum.

  • dunden kalmis yemek  (23.10.14 20:22:40)
Normal değil günde 3 kez şarj..Benimki 1 yıllıkken,günde ortalama 20 dk konuşma, 15 dk internet kullanımı ve 1 saat plants vs zombies oynamayla şarjı 1 tam gün gidiyordu. ama bigün suya düşürdüm ve tüm mutluluğum yarım kaldı. lanet olsun :(

  • lambada  (23.10.14 20:31:49 ~ 20:32:19)
ben de sabah şarjdan alıyorum 3 gibi okuldan geline takıyorum ve son olarak gece yatarken takıyorum. 2-3 yani. ama hep elimde. gerçi elimde olmasa da günde 2 istiyor ayrı konu.

  • iste o kavunici balik  (23.10.14 20:33:45)
normal diyil. bende 4s kullanıyorum iOS 7 hatta jailbreakli yani tweakler filan var çalışan. ama günde bi kez şarja takıyorum. 12'den 12'ye kullanım süresi var.

ne yazık ki garantiniz bitmiş. batarya değişimi yaparlar onun için de baya para isteyebilirler.
  • allanpoe  (23.10.14 20:36:26)
batarya değişimi sonrası telefonum eski haline döner değil mi?

  • dunden kalmis yemek  (23.10.14 20:55:08)
Sorununuz bataryadan mı değil mi bilemiyoruz ama bataryayı değişelim bir bakarız derseniz 50TLye değiştirebiliriz.

  • excespeace  (23.10.14 21:15:28 ~ 21:15:49)
Iphone 4s sirket telefonum. Haftada 4 kere sarj edyom o kadar nadir bi sarj

  • kosun lan mevzu var  (23.10.14 21:18:33 ~ 21:18:53)