En ucuz filtre kahve makinesi?

Sinbo vardi ne guzel. Hicbir yerde bulamadim uretmiyorlar artik heralde. Ya da goren duyan varsa soyleyebilir mi nerde gordugunu? (Istanbul)
Ya da buna alternatif olabilecek ucuz makine onerileriniz nedir?
Tesekkurler ^_^

rossmann dan 25 liraya almistim, iş görüyor. memnunum.

  • atmaca.ged  (21.10.14 13:15:20)
yahu ucuz makine alıp da saçma sapan derecelerde suyu ısıtan, garip makineler sokmayın evinize. al bi aeropress 90 lira verip, keyfine bak. onlarca farklı tarifi, tekniği var hem, yarışması yapılıyor dünya çapında. sıkılırsan başka bir tarif ya da teknik kullanırsın...vs. hem bir seyahatte falan da yanına alabilirsin, daha ne olsun? aeropress alınız, müthiş.

  • soso  (21.10.14 13:19:54 ~ 13:20:37)
  • inheritance  (21.10.14 13:38:02)
ucuz bir makina almaktansa filtre kahve için iyi bir french press daha uygun olur sanki.

  • fraise  (21.10.14 13:53:57)
Üstad tek geçerim...

www.bulabilirim.com
  • white35  (22.10.14 08:46:03 ~ 23.11.14 22:40:41)
Filtre kahve makinesi dedigimiz seyin tek yaptigi kahvenin uzerine su damlatmak oldugu icin cok fantastik bir makineye ihtiyac duymuyorum. Bundan once hep ucuz makine kullandim. French pressin tadini ve dokusunu sevmiyorum. Fazla fazla kahve yapmam gerekmese moka pot alir yasar giderdim. :/
Espresso makinesi alacak olsaydim ucuzluk konusunda soyledikleriniz kabulumdu. ^_^
Delonghi'nin en dusuk modeli su an tek secenek sanirim.
Tesekkurler
  • ay nov kung fu  (22.10.14 10:32:14)