Kullanilmis Kiyafetler

Yardim kuruluslari hakli olarak, temiz, duzgun olsalar bile kullanilmis kiyafetleri almiyor.

Ne yapmak lazim peki bu kiyafetleri? Kiyafetler icin de bir geri donusum seysi yok mu, ne yapiyorsunuz siz, cope mi atiyorsunuz?

Eğer çok kötü durumda değillerse internette de alıcı bulunabiliyor sahibinden, gittigidiyor gibi siteler üzerinden.

  • korsan dilenci  (21.10.14 00:44:25)
Facebooktaki freecycle gruplarında paylaşabilirsin

  • uepuey  (21.10.14 00:51:16)
Besiktas Belediyesi gelip evden aliyormus. Biz aradik, gelip alacaklar, bekliyoruz.

  • federer  (21.10.14 00:51:32)
tesekkurler cevaplar icin.

peki kullanilabilir durumda olmayan kiyafetler/ayakkabilar? onlar direkt cope mi?
  • nawres  (21.10.14 00:52:59)
cok severek aldigim ceketlerimi, pantolonlar, kazaklar, yeni durumda olmalarina ragmen cope attim, cunku verecek kimseyi bulamadim, aslinda kagit toplayanlar falan yirtik, sokuk giyiniyor, bir sekilde o tarz insanlara ulastirabilsek guzel olur.

  • grimer  (21.10.14 02:03:38)
poşete koyup üstüne eski kıyafet yazıp yola koydum en son. oradan kağıt toplama işçileri çok geçiyordu illa ki biri denk gelmiştir.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (21.10.14 02:28:00)
üsküdar iskelesinde çimlerin üstünde konaklayan suriyeliler var. sabah biz işe giderken yorgan döşek yatıyor oluyorlar. içlerinde küçük çocuklar, bebekler falan var. üstleri başları dökülüyor. her yaştan aile ferdi olduğundan ben onlara götüreceğim.

  • manuel mandalina  (21.10.14 09:28:34)