Disorder - borderline - bipolar bozukluğu olan kadınlar

romalı beyler sorum size,

yukarıda bahsettiğim türden rahatsızlıklara sahip kadınlarla birlikte olup ağzı yanmamış / pişman olmamış olanınız var mı?

benim karşıma ne hikmetse hep bu tür vakalar çıkıyor. yükseliyoruz, düşüyoruz, güven-itimat bağı kuruyoruz, fekat, bu tür problemlere sahip kadınlar sonunda beni perişan ediyor. nihayetinde isyan ettim ve kendime bir söz vererek, olynm fmimh eşşek gibi aşık da olsan, na böyle problemli kadınlarla bir daha ilişki yaşamayacaksın dedim kendi kendime.

Yaşarken oldukça heyecan verici arzulu ve yüksek ilişkiler kuruluyor, fakat en azından benim için hep bir pişmanlık sebebi oldu böyle kadınlar. Artık ürkerek yaklaşıyorum ve çok hoşlaştığım birisi böyle problemlere sahip olursa, uzak duramam diye de korkuyorum.

allah benden uzak tutsun.

  • fallthepieces  (20.10.14 13:51:59)
2 tane denk geldim şimdiye kadar. İlkinde çok çok zordu çünkü mantıklı insan bakış açısıyla yaklaşıyordum. Uyku ilacı falan kullanmaya başlamıştım o derece. İkincide şerbetli olduğum için olması gerektiği gibi yaklaştım. Kesinlikle kolay değil, ben zoru seviyorum sadece. Sorunlu insanlar ilgimi çekiyor. Şöyle bişi var bende de çünkü www.city-data.com

  • roket adam  (20.10.14 14:08:08)
kaç birader direkt bu tip kadınlardan.

www.shrink4men.com

shrink4men.wordpress.com
  • diabolus79  (20.10.14 19:45:06)