değiştireyim mi yoksa güzel mi?

Bu ayakkabılar hediye geldi ama pek tarzım değil, hiç giymedim böyle bir şey. annem güzel giy diyor, kararsız kaldım. değiştirsem mi yoksa güzel mi?

Yaş 27 bu arada.

bunu beğenmiyorsan bence buna göre giyinemezsin. boşver sen zevkine uygun birisine ver.

  • take me rufee2  (18.10.14 22:05:37)
@takemerufee bir örnek verebilir misin buna göre giyinmeye?

  • ekaterina  (18.10.14 22:10:53)
değiştir ama annen beğendiyse ona verebilirsin.

  • kuzey li  (18.10.14 22:16:03)
çok şekermiş bakma sen bu zevksizlere. çan etekle, kısa paçalı dar pantolonla falan çok güzel olur.

  • cadi iren  (18.10.14 22:25:47)
bence çok kötü ama zevkler tartışılmaz.

  • m e l t e m  (18.10.14 22:47:38)
prhn 'ın verdiği linklerdeki gibi giyinirsen çok güzel ama öyle bir giyim tarzın yoksa hiç olmaz değiştir.

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (18.10.14 22:53:13)
hayir bu koyden olsam nolcak + 1
Yakışırsa iyi de, yakıştırmak mesele. Ben olsam daha kolay bir şeyleri tercih ederdim.

  • aychovsky  (18.10.14 23:02:45)
Prhn böyle kotlarım ve pantolonlarım var baktıkça da ısındım değişmicem valla. Dar paça kotla nasıl olur o bile kötü gözükmedi gözüme ama bu bir göz yanılsaması mı :)

  • ekaterina  (18.10.14 23:19:49)
çok güzel bence. zevkler renkler tabii ki...

  • preldzic  (18.10.14 23:24:09)
yalnız bu ayakkabının resimdeki ayakkabılardan bir farkı var o da burun kısmının dar olmayıp geniş ve yuvarlak olması (foto.da öyle görünüyor en azından). benim beğenmeyiş nedenim de bu aslında. bir de tabi rengi zor bir renk. bu rengi çok sevmeme rağmen ayakkabıda kullanımının çok zor olduğunu düşünüyorum.

mavi boyfriend kot üzerine basic ve bol gri tişört giyip, belk onun üzerine de oduncu gömleği giyip veya gri skinny kot üzerine siyah bir tişört giyip güzel güzel kullanırsınız ama kullanım seçenekleri kısıtlı renkten ötürü.

güle güle giyin. :)
  • m e l t e m  (18.10.14 23:29:54)
ben beğenmedim, @prhn'ın yolladığı linklerdekilerle bunlar arasında fark var. o linklerdeki ayakkabılar daha ince tabanlı, daha kibar. bunlarsa eskiden lisede giyilenlere benziyor.

  • lily briscoe  (18.10.14 23:33:19)
@meltem fotoğrafta öyle çıkmış ya baya sivri aslında.

@lily hakkaten yaa baya benziyor o eski lise ayakkabılarına :/ bak yine kararsız kaldım.
  • ekaterina  (18.10.14 23:33:46 ~ 23:34:50)
Degistirebiliyorsan degistir.

  • delifaruk  (19.10.14 00:38:40)
Ben beğendim, giyilir gayet de cool hoş bir havası var. Renginden dolayı özellikle.

  • strangerinhere  (19.10.14 00:40:42)